| Aleqa a întrebat:

O blonda proasta e pleonasm? O-o

22 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Good joke!laughing

| Zazu a răspuns:

Sa fii blonda este o stare.
La fel de blonda poti fi si bruneta sau roscata.

| Darkguy a răspuns:

Nu happy

| Wladutz a răspuns:

Culmea culmilor
Un politist blond ^.^

| Xtadelo a răspuns:

Poate da... poate nu

| niko200 a răspuns:

PAi. daca blondele sunt considerate proaste, atunci blonda=proasta(sinonime)

Deci CONCLUZIE :

O blonda proasta ----------> Pleonasmul este blonda proasta si taiem proasta.happy

| titisan70 a răspuns:

Este o realitate.

| FadetoBlack a răspuns:

O fi ceva

| Foxyyyy a răspuns:

Da,estesad

| Musique a răspuns:

Nu.

| sebster a răspuns:

Da o bruneta desteapta e pleonasm?

| Aleqa explică (pentru niko200):

Cam logic.

| IAmAFreak a răspuns:

Exista blonde destepte?! o.o

| Aleqa explică (pentru IAmAFreak):

Da, alea care se vopsesc! laughing)

| IepureleCuLopată a răspuns:

Cam da.

| MemeGame9 a răspuns (pentru sebster):

Da Tonciu e destepta? laughing

| suităr a răspuns:

Dar voi ce aveti cu blondele, nu inteleg!
Eu sunt blonda (nu am fost vopsita) si nu prea cred ca ma uraste vreun profesorX-(. Deunde pana unde sunt proaste?

| IAmAFreak a răspuns (pentru suităr):

Nah, n-a zis nimeni ca esti proasta, dar de obicei blondele sunt proaste (majoritatea). Nu trebuie sa te simti jignita, e vina bancurilor.

| Aleqa explică (pentru suităr):

Hoooo, Tarzan. Nu te-a facut nimeni proasta, dar daca te simti.

| niko200 a răspuns (pentru IAmAFreak):

Noi doar glumim..stim ca exista multe persoane blonde, dar care sunt mult mai inteligente decat altii...asa sunt ei din mostenire de la parinti sau pur si simplu asa a fost sa fie de la "Mama Natura" happy nu conteaza culoarea parului, conteaza interiorulI(si nu ma refer la schelet, ci la suflet)

| suităr a răspuns (pentru IAmAFreak):

Nu zic special de mine, de restul blondelor. Oricum mersi ca intelegi.Paaa:*

| AndreeutzaDragutzica a răspuns:

Cel mai tare lucru auzit vreodata rolling on the floor