| Neverwas a întrebat:

O povestire, partea 2

*trecusera aproape 5 minute de cand Robijam il tarase dupa el pe sarmanul SpoderMan, insa nimeni nu avu curajul sa ii urmeze*

Alllexa: Nu mai stati aici sa frecati menta! Trebuie sa gasim o cale sa-l salvam pe SpoderMan!

Furculingura: Sper ca glumesti!

Alllexa:Sa glumesc?! Pricep, atata inseamna un prieten pentru tine! La primul obstacol il lasi balta! Daca as fi in pericol probabil m-ai abandona si pe mine!

Furculingura:Nu e vorba de asta...

Alllexa:Nu vreau sa mai aud nimic!

Exceel: Nu asta a vrut Furculingura sa se inteleaga! Doar ca, pur si simplu, ii e frica sa nu sfarseasca la fel ca ultimul elev care la infuriat pe Robijam!

*ca sa se stie, doar Exceel Si Miku sunt capabili sa pronunte numele lui Robijam fara sa-l greseasca.*

Alllexa: Care a fost ultimul elev care la infuriat pe Rub...Rob...pricepi tu!

Exceel: Adarinoo!

TheKiller: N-am auzit niciodata de el.

Exceel: Exact!

*Tam tam tam*

Allexa: A mai auzit cineva un tam tam tam pe aici?

Ayako: Aici gresesti, Exceel! Acel Ada-nu-stiu-cum nu a fost ultimul elev care la infuriat pe Rubi... Robo... Sti ce vreau sa zic!

Exceel: Serios?

Ayako: Da! Singurul care a reusit sa il sfideze pe prof si sa supravietuiasca a fost Marian112!

*Tam tam tam*

Alllexa: Acum sunt sigura ca am auzit niste tam tam-uri pe aici...

Furculingura: Sa nici nu pomenesti de el! Prin scoala circula niste zvonuri ciudate!

TheKiller: Am auzit odata ca i-a facut rost unui tip de o inima! Din aia adevarata!

Exceel: E adevarat! Se mai zvoneste si ca ori de cate ori primeste o comanda mai neconventionala, ajung sa dispara oameni in chip misterios!

Furculingura: Va rog sa nu mai vorbiti de el!

Alllexa: Hey, credeti ca el il poate ajuta pe SpoderMan?

TheKiller:Cine?

Alllexa: Marian 112.

* Tam tam tam* Allexa:...

Ayako: Sigur, daca ai cu ce sa-l platesti!

Allexa:Sigur gasesc eu ceva!

Furculingura: Sper ca nu ai de gand sa-i ceri ajutorul!

Alllexa: Ba chiar asta am sa fac! Exceel, sti cumva unde il pot gasi?

Exceel: Mda. Iti arat eu unde e.

Furculingura: E o nebunie!

Alllexa: Nu ti-a cerut nimeni sa vi cu noi!

Furculingura: Dar trebuie sa vin! Tu singura nu te poti descurca!

*cu asta, Alllexa, Exceel si Furculingura se duc sa-l gaseasca pe Marian112 ( tam tam tam). Intre timp, Ayako si TheKiller merg sa o caute pe Miku, fara nici un motiv...*

19 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Ce malefic sunt.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dar unde sunt eu?

| LordBolton a răspuns:

Mersi ca m-ai bagat in poveste, este super povestea

| Exilee a răspuns:

Ma incluzi si pe mine?

| Musique a răspuns:

V-aș bate.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Include si pe mama mea... si pe mama mamei mele! Te rooooghee hee

| Neverwas explică (pentru 六兆年と一夜物語):

O sa apari si tu, stai calma... Doar tu faci toata sarea si piperul!

| Neverwas explică (pentru Exilee):

Esti fata sau baiat?
Scuza intrebarea, dar chiar nu stiu...

| Exilee a răspuns (pentru Neverwas):

Androginul...

Am sex masculin.

| Neverwas explică (pentru Exilee):

OK.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Suuuper intercalanta poveste! Continua happy puppy dog eyes

| αɴι28 a răspuns:

Daca nu ma bagi, ii spun mamei tale ca te uiti la anime-uri devil

| MaryWhiteRose a răspuns:

Super tare rolling on the floor)))))))) Am ras cu lacrimi la partea cu "tam, tam, tam" laughing.

| Furculingură a răspuns:

Păcat că Robijam cel real e inofensiv.

| LordBolton a răspuns (pentru robijam):

Dar eu fur inimi reale

| suităr a răspuns:

Tam,tam,taaaam!
*veverița dramatica*

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Cat de dramatic suna "tam tam tam"

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Cand am auzit de Adarinoo chiar mi-am zis" Nu am auzit niciodata de ellaughing"

| robijam a răspuns (pentru Furculingură):

Nu chiar laughing) Is colectionar de arme laughing))

Întrebări recente