| anonim_4396 a întrebat:

O stiti pe proasta aia de Soareee...are suspendare...

http://www.tpu.ro/utilizator/divc

Ce ziceti de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idioata a revenit, mi-a dat mesaj azi straight face

37 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Sa mori tu!

| Mişaaa a răspuns:

Nu.

| totGumã a răspuns:

Ce rima buna!

| Marghioalaa a răspuns:

Si care e problema ta?

| AnaEindragostita a răspuns:

O stiu...

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Auroraa tu prima

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Jelli si mie...ma distreaza cat poate fi de proasta

| VisSs a răspuns:

Proasta? Idioata? Ba voi va uitati in oglinda?
Macar tu Jely ca tot ai oglinda aia in fata, foloseste'o naibii.laughing

| VisSs a răspuns:

Ce daca are suspendare? Tu n-ai avut destule pe ArcAnna?laughing
In plus, are alt cont in caz ca nu stiai.kiss

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

VisSs cica are alt cont dar e acelasi cont...suspendat proasto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine e Jely?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

VisSs nu e nimic o prindem si pe ala.nu scapa asa simplu

| ViezurE a răspuns:

Au venit proastele sa strige"proasta"... uitati-va in oglinda.Mai ales tu lulla

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Viezure nu te-a pocnit nimeni? lasa ca te pocnesc eu

| ViezurE a răspuns:

Ce sa faci tu?laughingIti dau o palma faci ca sarmaua in farfurie.Intai fa buletinul dupa aia da-te mare manelisto.

| Dumnezău a răspuns:

Mda...catfight.Meow! smug

| ViezurE a răspuns:

@nemania
Nu am nimic cu ea dar are gura cam mare...Si ii place sa jigneasca pana ii iau capu in mana si il fac plat.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Viezure gatesc animale ca tine la micul dejun

| ViezurE a răspuns:

Lulla puti a prostie deci...Te las sa mori in jeg.

| Nymphetamine a răspuns:

Neinteresant.

| VisSs a răspuns:

Are cont nou.Si nu o sa va dati seama care e oricum.
Iar jelli sau jely e tot aia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VisSs, de fapt ai/are trei conturi principalul fiind Nymphetamine! Ce penala esti oh go on

Ok. Si eu, si Arc, si tu, si Viezure asta, si toti oamenii de pe glob avem defectele noastre pentru care nu ar trebui sa ne condamnam reciproc. Cel mai bine ar fi sa incercam sa avertizam persoana respectiva intr-un mod mai frumos, sa ii explicam cu ce greseste. Apoi, daca am constatat ca va intelege numai cu violenta (de orice fel), actionam in consecinta insa sper ca nu este aici cazul.

Trebuie sa ne mai si uitam la propria persoana inainte de a acuza, a propos.

Eu m-am saturat de certurile astea tampite in care sunt implicata. Si cu tine, @Soareee, si cu cretinul celalalt. Nu ma las eu pana nu termin, asa ca nu mai incerca sa ma termini tu pe mine ca ma lasa rece patetismul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A propos @Viezure: acum am vazut pluralul.
Nu stii tu ce capacitati mintale am eu asa ca nu ma judeca. Nu inteleg ce ai tu cu mine din moment ce nu ne-am "ciocnit" niciodata pe nicaieri, nici macar accidental. Nu imi amintesc de tine.

| VisSs a răspuns:

Ce Nymphetamine?laughingEu sunt eu, Soareee e Soareee, Nymphetamine e Nympetamine.ok? Numai abera atata! Esti implicata in certuri tampite pentru ca te bagi unde nu iti fierbe oala.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee deci tu erai? aa atunci nu te mai protejez

| VisSs a răspuns:

Nam inteles

| VisSs a răspuns:

Si nici tu ce-am spus eu!

| VisSs a răspuns:

Oricum nici nu stiu de ce ma bag eu in cearta voastra. Oricum nu veti afla care e noul cont a lui Soareee. Ziceti voi ce vreti voi acolo

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

VisSs exista oare ceva de ineinteles?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VisSs, dovedeste-o ca eu nu te cred. atunci de ce aveti acelasi stil de a posta si de a vota/ai. Si de ce ma votati abuziv/votezi? Esti una si aceeasi persoana, du-te de aici.