| anonim_4396 a întrebat:

O stiti pe proasta aia de Soareee...are suspendare...

http://www.tpu.ro/utilizator/divc

Ce ziceti de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idioata a revenit, mi-a dat mesaj azi straight face

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O știți pe proasta aia de LullakryeAngel? Pun pariu că o suspendă ăștia :3.

| VisSs a răspuns:

Jelli n-am chef si nici timp sa.ti dovedesc ca spui numa tampenii.
Eu nu vad nici o asemanare de ce nu imi dai niste exemple?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VisSs, nici eu nu cred ca mai are rost sa iti dovedesc ceva deoarece creierasul tau nu poate pricepe. Cu persoane ca tine nu se poate vorbi frumos. Exemple? Voturile. De pe VisSs, Soareee, InsaneDoll si Nympetamine.

| VisSs a răspuns:

Si pe InsaneDoll acum de unde ai mai scos-o?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VisSs, pariu? Ia uita-te. Mi-e lene sa dau copy-paste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

P.S: N-ai decat sa ma stupizezi in continuare. Daca iti place sa apesi acele butoane aiurea, fara a avea o opinie.

| JenniferJannet a răspuns:

M.am saturat de certuri si de expresia SA MORI TU.nu aveti alta 'injuratura' x_x