| anonim_4396 a întrebat:

O stiti pe proasta aia de Soareee...are suspendare...

http://www.tpu.ro/utilizator/divc

Ce ziceti de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idioata a revenit, mi-a dat mesaj azi straight face

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VisSs, de fapt ai/are trei conturi principalul fiind Nymphetamine! Ce penala esti oh go on

Ok. Si eu, si Arc, si tu, si Viezure asta, si toti oamenii de pe glob avem defectele noastre pentru care nu ar trebui sa ne condamnam reciproc. Cel mai bine ar fi sa incercam sa avertizam persoana respectiva intr-un mod mai frumos, sa ii explicam cu ce greseste. Apoi, daca am constatat ca va intelege numai cu violenta (de orice fel), actionam in consecinta insa sper ca nu este aici cazul.

Trebuie sa ne mai si uitam la propria persoana inainte de a acuza, a propos.

Eu m-am saturat de certurile astea tampite in care sunt implicata. Si cu tine, @Soareee, si cu cretinul celalalt. Nu ma las eu pana nu termin, asa ca nu mai incerca sa ma termini tu pe mine ca ma lasa rece patetismul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A propos @Viezure: acum am vazut pluralul.
Nu stii tu ce capacitati mintale am eu asa ca nu ma judeca. Nu inteleg ce ai tu cu mine din moment ce nu ne-am "ciocnit" niciodata pe nicaieri, nici macar accidental. Nu imi amintesc de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VisSs, dovedeste-o ca eu nu te cred. atunci de ce aveti acelasi stil de a posta si de a vota/ai. Si de ce ma votati abuziv/votezi? Esti una si aceeasi persoana, du-te de aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O știți pe proasta aia de LullakryeAngel? Pun pariu că o suspendă ăștia :3.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VisSs, nici eu nu cred ca mai are rost sa iti dovedesc ceva deoarece creierasul tau nu poate pricepe. Cu persoane ca tine nu se poate vorbi frumos. Exemple? Voturile. De pe VisSs, Soareee, InsaneDoll si Nympetamine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VisSs, pariu? Ia uita-te. Mi-e lene sa dau copy-paste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

P.S: N-ai decat sa ma stupizezi in continuare. Daca iti place sa apesi acele butoane aiurea, fara a avea o opinie.

| JenniferJannet a răspuns:

M.am saturat de certuri si de expresia SA MORI TU.nu aveti alta 'injuratura' x_x