| anonim_4396 a întrebat:

Oare cum au aterizat astia?:)) http://www.feminis.ro/imgs/uploads/greetings/4b84f488733 2f.jpg

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

1.cred ca si-au bagat degetele in priza cand au sarit asa deci oricum nu mai conteaza ca sunt morti deja
2.au ascultate manele, fuego sau justin bieber(nu stiu daca am scris bine ca nu-mi pasa)cu castile la maxim si au sarit asa (nici acum nu mai conteza ca sunt morti deja)

| MâţulMov a răspuns:

Bine ca pe jos nu e beton.

| Valeris a răspuns:

Frumy big grin big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| AlinaaAli a răspuns:

Tu nu sti ca dragostea iti da aripi?
deci au aterizat ca niste porumbei!batting eyelashes

| Ţepeşu a răspuns (pentru AlinaaAli):

De la redbull se trage... Stii cum e cu treaba asta, nu? Ca doar redbull iti da aaaaaripi.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Ţepeşu):

Aaaaaaaripi da laughing

| AnemonaP a răspuns:

Au picat ambii cap in cap, mai romantic :X