| Holocaust a întrebat:

Observaţi ceva ciudat în asta?
* http://i.imgur.com/S5jO6.gif *

27 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Ce-i cu jigodia aia?

| Fiction a răspuns:

Normal.Se vede de la o posta.Chestia aia ciudata de langa drum.

| Raawrrr a răspuns:

Doamnelaughing

| blueangel99 a răspuns:

Da. Scheletul ăla care era acolo. Habar n-am dacă era un câine mare şi nemâncat de 5 săptămâni sau un om mort.

Numai bine!

| PotcaPădurii a răspuns:

Mama mea! O prostituata scheletica tocmai a iesit din tufis si vrea sa o faca doggy style cu tipul din masina...

| RubikSD a răspuns:

Jet.

| Holocaust explică (pentru RubikSD):

Jet-ul pe care ţi l-am dat eu avea un rost.Al tău n-are.

| DaV a răspuns:

Chiar n-am vazut-o de mult pe sora-mea.Multumesc ca mi-ai aratat-o.

| MyObsession a răspuns:

Hm,aia ce e? D:

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Nu.
Tu ai observat ceva ciudat in asta?
http://i.imgur.com/S5jO6.gif

| xname23 a răspuns:

Nup! nimic, doar un caine-lacusta-schelet-alien si ce-o mai fi ea[aratarea]

| giuly a răspuns:

I'm shitting bricks...

Răspuns utilizator avertizat
| ɹǝʞoſ a răspuns:

Da logic, cine nu observa?
Masina asta e atat de veche incat e de pe vremea cand strabunicul a cunoscut-o pe strabunica si totul e alb-negru.Trebuia sa mai observ si altceva?

| Cristianne a răspuns:

Trebuie să fii prost să nu vezi cele două persoane din mașină.^^

| LoveNpeacE a răspuns:

Ce fund sexy:X

| ReallySomebody a răspuns:

Daa.erau expirate numerele de inmatriculare

| Bogdanux a răspuns:

Elodia, te-am gasit, muma.

*il suna pe Dan Diaconescu*

| AnneBre a răspuns:

O chestie? -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamana cu fosta mea. i-am dat papucii acum 11 luni si de atunci nu mai stia nimeni de ea. misterul e elucidat acum. mii de multumiri.

| MimiPopescu a răspuns:

Singurul pe care nu il vad zilnic e drumul acela bun. In rest, nimic neobisnuit sau din ce nu am mai vazut.

| Downfall a răspuns (pentru DaV):

Ce soră sexoasă ai, măi

| DeadXFragilXGirl a răspuns:

E un caine cu cap de om creed sau poate un ALieen.Drq stiiee

| DrunkenRat a răspuns:

Este o wannarexica care practica 'ia-ma nenea'.

| KiddaBăă a răspuns:

Da, șoferul nu avea centura de siguranță pusă! Odododododododododo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun pariu ca daca in locul vietatii aceleia era una goala nu m-ai intrebai '' observati ceva ciudat in asta? ''. Pentru mine nu-i nimic ciudat.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
O femelă extraterestru moartă de circa 2 zile şi faptul că era alb-negru gif-ul.
Şoferul era rocker şi mai era cineva în dreapta sa.
Am ratat ceva?
Pe curând!