Apache
| Apache a întrebat:

OK ...fiindca varianta veche s-a cam invechit uitati aici un re-edit la jocul acela cu data nasterii si tricoul cu care esti imbracat! t/a guyz :D
http://i.imgur.com/5Ctj5.png

69 răspunsuri:
| karlikuicsddd a răspuns:

Am facut bungee-jumping cu un zoofil pentru ca sun sexi smug

| andrei62 a răspuns:

M-am chisat pe un idiot de pe mass pentru ca sunt virgin laughing

| HaruhiFujioka a răspuns:

M-am imbatat cu Bin Laden pentru ca nu stiu sa citesc rolling on the floor

| KoKo56 a răspuns:

M-am trezit un idiot de pe mess fiind ca sunt nebun.

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Am vomat pe un fan JB pentru ca mi-a intarziat ciclul rolling on the floor

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Am baut un zoofil pentru ca sunt nebunalaughing.Nu sunt chiar asa de nebunalaughing Fainwinking

| Șosețică a răspuns:

M'am imbatat cu un idiot de pe mess ptca sunt secsi laughing amuzanta

| DraPraaHaarp a răspuns:

'Am facut bungee-jumping cu un cocalar pentru ca ma masturbez la poze cu miley cyrus'' rolling on the floorrolling on the floor

asta erarolling on the floorlaughing

| Captive a răspuns:

M-am trezit cu Bin Laden pentru ca mi-a intarziat ciclul!laughing

| DildăuPaispe a răspuns:

M-am chisat pe un c0i nespalat pentru ca sunt nebun.
laughing

| Aniiia a răspuns:

M-am imbatat cu un virus pentru ca sunt nebuna!

| MindExplode a răspuns:

Mi-am dat limbi cu un virus pentru ca mi-a intirziat ciclu.
Pasul 3 mov, portocaliu, Orange care sa aleglaughing

| IIIx333III a răspuns:

M-am trezit cu un fan Justin Biberon pentru ca sunt virginarolling on the floor

| SexyBunny a răspuns:

M-am trezit cu o virgina pentru ca sunt sexi : >

| Reyskate99 a răspuns:

Super tare, si eu am una

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

M-am imbatat cu Obama pentru ca sunt nebun! MUhaha

| Deleb a răspuns:

M-am trezit cu un idiot de pe mess pentru ca sunt virgina. O.o

| deea_1338 a răspuns:

M-am chisat pe un batran dubios pentru ca ma mesturbez pe mailey cyrus

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Am vomat pe un fan JB pentru ca sunt virgin

| Quicky a răspuns:

Am vomat pe un virus pentru ca sunt sexy

| IulyaN_2743 a răspuns:

M`am chisat pe Bin laden pentru ca sunt virgin...laughing))))

| BlueR a răspuns:

Mi-am dat limbi cu lezbiana alcolizata pentru ca sunt sexi. Epic

| VanillaBie a răspuns:

Am si eu intrebare asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am făcut bungee-jumping cu un cocalar pentru că sunt o alcolică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am chisat pe un batran dubios pentru ca tin cu steaua.big grin

Nu tin cu steaua.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut bugee-jumpin` cu un idiot de pa` mess pentru ca's nebun(olee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am facut un all inclusiv la o pitipoanca pentru ca sunt nebun

| bortanradu a răspuns:

M-am imbatat cu un fan Justin Bieber pentru ca sunt obsedat de metin. laughing

| NoLoveNoStress a răspuns:

M-am chisat pe un fan Justin Bieber pentru ca sunt nebuna

| lorycool a răspuns:

Ii facut de tine nu? cum l-ai facut?

Întrebări recente