| RainmakerX a întrebat:

ORACOL
1.Ce parere ai despre mine?
2.Ce filme iti plac?
3.Eroul tau marvel favorit este? (Ex: Iron Man Spider Man)
4. Daca pokemonii ar exista, tu pe care l-ai alege ca sa-ti incepi calatoria? (cunoscatorii stiu la ce ma refer.)

Apa
http://th07.deviantart.net/......6dots7.png

Foc
http://i3.minus.com/iMWmIVt8mtNEq.jpg

Iarba
http://img0.reactor.cc/......645523.gif

5.Daca ai putea primi o putere ce ai vrea daca ar fi sa alegi intre teleportare, calatorie spatiu-timp si puterea de a citi gandurile celor din jur?

6. Daca vezi o batrana care duce ceva greu atunci o ajuti, p e bune?

7.Va amintiti vreo faza funny? Mie chiar astazi mi s-a intamplat... vreo 30 de oameni asteptau la un semafor =)) Trebuia sa apese pe buton ca sa se faca verde ca sa treaca dar nu apasa nimeni. Am apasat eu care abia venisem acolo ca sa traversez si toti se uitau la mine ca la Moise cand a despartit apa ca sa treaca =)) Oare cat or fi asteptat unii acolo?

8.Recomandati-mi un anime, de preferat sa nu aiba 11 episoade intrucat il termin intr-o zi... dar nici 100, ceva mediu.

9. Aveti vreo intrebare pentru mine?

10.Gata, pa pa!

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Buna :)
1. Una foarte buna, esti printre putinii de-aici care chiar ajuta cu adevarat si isi da silinta. Esti un user cu care ai ce vorbi si ai un suflet cald si bun :)

2. Romance, drama, actiune, cam toate in afara de horror X_X

3. Niciunul

4. Foc

5. Teleportare.
La inceput am vrut sa zic ''puterea de a citi gandurile celorlalti'', dar apoi mi-am dat seama ca daca as putea face asta, viata ar fi plictisitoare. :D

6. Nu

7. =)))) hmmm...stiu ca atunci cand ies eu cu o prietena, speriem lumea pe strada, si vorbesc la modul cel mai serios. Nimeni nu indrazneste sa se apropie de noi. :))

8. Mda, punctul meu slab...nu ma pricep

9. Aveam intr-o zi atatea intrebari...dar nu le mai tin minte... De unde esti?

10. Pa-pa :)

O-o-o, iti place: https://www.youtube.com/watch?v=lmwGOikAXO8

39 răspunsuri:
| DonaldTrump a răspuns:

1.-
2.daca zic imi sterg aia raspunsul
3.eroii marvel sunt naspa mai bine zis anti-eroii
4.vibraciu
5.puterea aia care la baga pe toate la mine in cap.
6.Ja
7.Vreau sa il vad pe Moise asta daca poate sa desparta gazele.
8.-
9.Nien.
10.Moda oracolelor, jur ca au fost vreo 50 de oracole pana acum.

| RainmakerX explică (pentru DonaldTrump):

rolling on the floor Cred ca au fost mai multe...numa' Dante a ajuns la oracolul 22 sau cam asa...eu am vreo 10, sunt mai mult de 50 in total.E plictiseala mare.

| Doub a răspuns:

1. Nu te cunosc.
2. Psihologice, dramă, dragoste.
3. -
4. Foc.
5. Teleportare.
6. Bineînţeles.
7. Aseară, adică pe la 1:30, am vrut să fac cartofi prăjiţi cu vară-mea şi am umplut tot apartamentul de fum.
8. Amnesia.
9. Crezi că plouă azi?
10. Pa'pa.

| Croampa a răspuns:

1. Esti calumea man! thumbs up
2. Comedie si horror
3. Nu is fan marvel...
4. Raichu sau Steelix sau Sheldon sau Gliscor
5. Teleportare
6. Nu, nu cunosc, nu ajut
7. Aseara am fost cu bicicletele si un fraier si-a pus o doza de sprite la roata si ne-a emervat pe toti ce sunet scotea?
8. Code Geass
9. Incepe H2O pe Disney in momentu' asta, te uiti? big grin
10. Oke'

| TheWalker11 a răspuns:

1.Nu te stiu.
2. Aventura, SF, Comedie, Actiune
3. Spider-man
5. Puterea de a citi gandurile.
6.Aha
7.-
8.Nu stiu anime laughing Naruto
9.Ce faci?
10.Salut

| RainmakerX explică (pentru Doub):

La mine nu ploua azi, a plouat aseara mult, acum este insorit.

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

1.Merci mult big grin
7.Si la mine se uita lumea ciudat. Sunt fascinati de perfectiunea noastra, ce le poti face?
9. Okay, poti sa intrebi cand iti amintesti. Din Valcea.

10.Pa pa!
Tari reactiile laughing

| RainmakerX explică (pentru Croampa):

Steelix si Gliscor sunt cei mai tari...astia nu ii primesti moca, trebuie sa muncesti pentru ei. big grin
6.Bine zis.
9.Nu,nu ma uit.

| RainmakerX explică (pentru TheWalker11):

Stau si pierd timpul, ma uit la anime-uri si scriu povesti ceva mai mari pe tableta.

| HannibalLecter a răspuns:

1.O parere buna
2. Cele horror
3.Batman
4.Weeds
5.Puterea de a citi gandurile celor din jur
6.Da
7.Ieri s-au certat bunicu cu bunica din cauza ca a dat bunicu drumu la muzica prea tare.A fost comedie pura laughing)
8.Claymore (26 episoade) are o poveste interesanta si are putin gore
9.Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. De treaba
2. Crime
3. Spideru
4. Gardevoar (am scris bine?)
5. Toate
6. Sa stii ca da. thinking
7. Nu
8. Doar Zankyou are 11, din toate cele care le cunosc.
9. Da
10.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

4.Gardevoir. Erai pe aproape big grin
8.Eu mai stiu tot asa si pe Another, Owari no Seraph, fiecare sezon din Tokyo Ghoul are cate 12 episoade..., White album 2, School Days, Soredomo Sekai, sunt multe anime-uri de 11-13 episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ia vezi uraboku. Are 22 dar e suuuperb. Cam lăsat in suspans, dar merita vazut

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Okay,o sa ma uit happy

| LePotato a răspuns:

1. Nice guy
2. Nu am un gen preferat, sa fie bun filmullaughing (hai sa zicem "Crime")
3. Niciunul? whistling
4. Apa, pentru ca am nevoie de apa
5. Time travel (pentru ca as calatori in viitor unde probabil deja am descoperit cum sa citim gandurile si cum sa ne teleportam, SF 100% ^^)
6. Depinde de stare cred, in general dathinking
7. Stateam in fata blocului si la un moment dat un politist opreste pe unul cu masina si ii da amenda(alcool). Dupa se urca politistul in masina si in maxim 10 sec intra intr-un stalp ^ ^ (era beat si el [n-a patit nimic, doar era mai ametit decat inainte] )
8. -
9. Ai tu vreo intrebare pentru mine?big grin
10. Salut

| Gabi1123 a răspuns:

Hey big grin
1.Esti de treaba
2.huh pai cu supereroi(de ex. de la marvel, DC etc etc) comediile, anime-urile daca se pun si ele, de aventura...si lista e luuunga, acum imi veni in cap un film la care sa ma uit laughing
3.Erou favorit Captain America big grin
4.Hmmm,cred ca cel de foc
5.Teleportare,pentru ca ai mei mereu imi zic ca stau o ora la paine, si magazinu e langa mine rolling on the floor
6.Da,de ce nu? Doar nu mi-o da cu o umbrela/baston in cap nu? laughing
7.Imi amintesc cand eram mica(acum numai pot sa scriu sau sa ma opresc din ras rolling on the floor ) ca aveam o pisica Shaorma si ma jucam cu ea si odata dansam pe la 9 ani cu pisicu si eram destul de inalta, si am dat si eu si Shaorma cu capu de tavan de a crapat tavanu' si dupa, o saptamana am avut dureri de cap\
Sincer nu prea am mai vazut anime-uri misto sau mai luungi, decat mai scurte(la mine e ca in desert si ies toata ziua pe afara si nu prea ma mai ocup )
9.huh....il mai stii pe Kuzco? rolling on the floor

| vaporwave a răspuns:

1 stiu doar ca ai voce draguta
2 maxim 2 actori ca nu-mi plac gang bang-urile
3 spiderman ca strica totul!
4 da-i in /// mea de pokemoni. nu-mi plac
5 teleportare haha am 12 abi si nu ma duce capul la mai mult
6 nu lol abia pot sa duc ghiozdanul la scoala. mai mai mai, dar ce nepoliticos
7 am ras
stiu ca imi luasem un covrig de la covrigarie si am aruncat ambalajul, tineam doar covrigul in mana. ei bine asteptam la trecere si ma rog, se face verde, trec, si observ ca mai am doar o bucata foarte mica din covrig si ma gandesc "ce naiba, deja l-am mancat?". ma uit in spate, mai mult de jumate de covrig e pe cealalta parte a trecerii. de atunci nu mi-am mai luat covrigi
8 Clannad. are 2 parti, fiecare de 24 de episoade

| RainmakerX explică (pentru vaporwave):

1.Merci
7.Din acelasi motiv nu mananc eu inghetata pe bat rolling on the floor
8.O sa ma uit candva

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Mda, chiar ca perfectiune laughing
Valcea? aproape de mine big grin

| RainmakerX explică (pentru Gabi1123):

9.Cred ca am vazut un desen cu el sau ceva... cred. A fost cu mult timp in urma tongue

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Da? Aproape de tine? Pai in ce judet esti? big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Dolj happy

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Eh,nu e chiar aproape dar se invecineaza judetele un pic la S. happy

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Ba e aproape! In geografia mea e aproape
Se invecineaza deci...*tobele* sunt aproape
happy

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Okay,okay laughing Deci cum e prin Dolj? J. Valcea e cam lesinat anul asta, tot Rm. Valcea este in reparatii/modernizari nu prea ai ce sa faci prin oras...

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Stau in Craiova, orasul e frumos(exceptand cateva cartiere), ai ce sa vezi doar ca nimeni nu ofera importanta. E chiar frumos, dupa mine, cel mai frumos oras din tara big grin

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Arata fain orasul. Craiova, Timisoara si Sibiu cred ca sunt cele mai frumoase orase din tara. Au multe de aratat. big grin

| raMLesS a răspuns:

1. Una foarte bună laughing
2. Filmele po*no
3. Este Kaneki.
4. Pe pikhaciuu laughing şi Focul că apa e udă şi pământul e mocirlit de la apă e noroi, yack yack laughing
5. Teleport
6. Nu ştiu bă.
7. Da, am intrat la un ţigan la nuntă am luat câteva pietre d'alea mari şi i-am *** vreo 2 pietre şi am fugit că îmi era frică să stau, nu voiam să mă fu*ă ăia în c*r laughing.
8. Tokyo Ghoul, ştiu că nu l-ai văzut aşa că încearcă.
9. Da, de ce atunci când îmi bag dejtele în c*r pute? laughing)
10. ataG, ap ap i

| syd2 a răspuns:

1. Iti pasa?
2.-
3.-
4.-
5.-
6. DA
7.Pafos?
8.Nu-ti recomand ca deja stii.
9.Iti pasa?
10. Davai.

| Gabi1123 a răspuns (pentru RainmakerX):

Dap,uite cine isi mai aduce aminte big grin

Întrebări recente