| RainmakerX a întrebat:

ORACOL
1.Ce parere ai despre mine?
2.Ce filme iti plac?
3.Eroul tau marvel favorit este? (Ex: Iron Man Spider Man)
4. Daca pokemonii ar exista, tu pe care l-ai alege ca sa-ti incepi calatoria? (cunoscatorii stiu la ce ma refer.)

Apa
http://th07.deviantart.net/......6dots7.png

Foc
http://i3.minus.com/iMWmIVt8mtNEq.jpg

Iarba
http://img0.reactor.cc/......645523.gif

5.Daca ai putea primi o putere ce ai vrea daca ar fi sa alegi intre teleportare, calatorie spatiu-timp si puterea de a citi gandurile celor din jur?

6. Daca vezi o batrana care duce ceva greu atunci o ajuti, p e bune?

7.Va amintiti vreo faza funny? Mie chiar astazi mi s-a intamplat... vreo 30 de oameni asteptau la un semafor =)) Trebuia sa apese pe buton ca sa se faca verde ca sa treaca dar nu apasa nimeni. Am apasat eu care abia venisem acolo ca sa traversez si toti se uitau la mine ca la Moise cand a despartit apa ca sa treaca =)) Oare cat or fi asteptat unii acolo?

8.Recomandati-mi un anime, de preferat sa nu aiba 11 episoade intrucat il termin intr-o zi... dar nici 100, ceva mediu.

9. Aveti vreo intrebare pentru mine?

10.Gata, pa pa!

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Buna :)
1. Una foarte buna, esti printre putinii de-aici care chiar ajuta cu adevarat si isi da silinta. Esti un user cu care ai ce vorbi si ai un suflet cald si bun :)

2. Romance, drama, actiune, cam toate in afara de horror X_X

3. Niciunul

4. Foc

5. Teleportare.
La inceput am vrut sa zic ''puterea de a citi gandurile celorlalti'', dar apoi mi-am dat seama ca daca as putea face asta, viata ar fi plictisitoare. :D

6. Nu

7. =)))) hmmm...stiu ca atunci cand ies eu cu o prietena, speriem lumea pe strada, si vorbesc la modul cel mai serios. Nimeni nu indrazneste sa se apropie de noi. :))

8. Mda, punctul meu slab...nu ma pricep

9. Aveam intr-o zi atatea intrebari...dar nu le mai tin minte... De unde esti?

10. Pa-pa :)

O-o-o, iti place: https://www.youtube.com/watch?v=lmwGOikAXO8

39 răspunsuri:
| RainmakerX explică (pentru Gabi1123):

E bine sa vad ca nu m-a lasat memoria rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Au, chiar au, dar pacat ca nimeni nu observa asta. happy
Toata tara are de fapt, dar la ce oameni o locuiesc rolling eyes

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Adevarat... crying

| Gabi1123 a răspuns (pentru RainmakerX):

Asa-i,eu mi-am stors creierii ca sa-mi aduc aminte de un desen vechi la care ma uitam cu varamea, si nici acum nu stiu cum se numeste rolling on the floor era ceva cu un dragon care salva lumea

| RainmakerX explică (pentru Gabi1123):

Cred ca era Dragonul American...

| Gabi1123 a răspuns (pentru RainmakerX):

Da! asa se numea big grin mersiwinking

| RainmakerX explică (pentru Gabi1123):

Cu placere big grin

| KamaSutra a răspuns:

Mersi de funda happyhappyhappy

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Cu placere big grin Merci pentru aprecierea de la punctul 1 smug

Întrebări recente