| HittlerTV a întrebat:

Pana la urma cine este Fuego? presedinte s-au un amarat cantaret?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Si euhappy laughing Deci cand mergem la o plimbare cu telegondola, pe Dunarehappy Deja simt mireasma Dunarii si valurile spumegandebig grin

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Primarul localității tale.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Musique):

Buna astalaughing Am ras 10 min, dar daca el nu are locatie?straight face Si se plimba cu vaporul? La asta te-ai ganditbig grin?

| Brâncuşi a răspuns:

Luati-va de mana tu si robert... Daca unu scrie ca fumeaza iarba scrii si tu? OMFG.

| Musique a răspuns (pentru Brâncuşi):

thinking Eu am spus ce mi-a trecut prin cap. laughing)

| simaalex98 a răspuns:

Fuego...cum sa zic eu e un miraculos! e si presedinte si cantaret si de toate...sinistru nu?

| AikkoxD a răspuns:

Femeia de serviciu.

| iKeel a răspuns:

Este... Căcat amestecat.

| BlackVeil a răspuns:

Unul care o pune pe ma-sa sa impodobeasca bradul in mijlocul verii...

| GabiiHaș a răspuns:

Fuego e fuego.

| HittlerTV explică (pentru Brâncuşi):

Am ras ogroazalaughing

| Brâncuşi a răspuns (pentru HittlerTV):

straight face laughing)))

| betsy a răspuns (pentru BlackVeil):

Du-te, mă, de-aici, că mă-sa a ascuns globurile din aprilie...

| umbrax a răspuns:

Gropar

| LikeACandyxD a răspuns:

Fuego?
Cum cine este Fuego? Fuego este focul.

| ayosmdk a răspuns:

Designer de Craciun. E asa de bun, ca a invatat-o si pe maica-sa sa impodobeasca bradul.

| LittleReasonToSmile a răspuns:

O vietate care scoate sunete ciudate.