| Autumnfeelings a întrebat:

Pareri:
http://www.youtube.com/watch?v=W_GPGXT9EBQ
http://www.youtube.com/watch?v=gVOeXU8NJ6M
Mie mi sa pare ca ala din primul videoclip mai are putin si se sparge.
li s-a urcat orezu la cap

8 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Cand incepe tipu sa cante(al doilea link) face ceva de genu: Hai ia-mi **** eu! Si nu ma pot opri din apasat 6 la primul link

| Autumnfeelings explică (pentru Ţepeşu):

Ala din primul link se sparge in bucati de la dans. Vrea sa zboare si nu poate.

| CastorR a răspuns:

straight face ...mai bine manelele noastre.

Mie si asa nu imi plac vocile chinejilor ...si in asta ...mai bine ma duc la Porn Hub si iau slujba de cameraman( tipu ala care doar se uita si nu face la.ba sad, ca sa nu miste camera straight face )

| Pufi1999 a răspuns (pentru Ţepeşu):

Dai pe 1 incontinuu, parca ii "zice hai jos"! apoi la 6 e prapad si apoi la noua parca zic "bucuria noastra, s-a terminat repede!"

| TheBloodyRoses a răspuns:

Nu credeam ca voi ajunge sa aud asa ceva. Doar pe mine ma dor urechile?

| Autumnfeelings explică (pentru TheBloodyRoses):

Cred ca doar pe tine, eu am murit de ras.

| TheBloodyRoses a răspuns (pentru Autumnfeelings):

De ras am ras cat am putut da' apoi au inceput durerile straight face.

| Autumnfeelings explică (pentru TheBloodyRoses):

Nu puteam sa il dai pe mut?

Întrebări recente