| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Pe tine ce/cine emisiune/persoana din televiziune te-a influentat cel mai mult? In afara de Mircea Badea, de el nu vorbim azi.

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Noră pentru mama.

20 răspunsuri:
| αɴι28 a răspuns:

Mircea Badea.

| suităr a răspuns:

Cârcotașii.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Oreste, acum serios, cauta pe youtube sa vezi ce vorbeste omuletul ala acolo

| antimulte a răspuns:

Daca il dam deoparte pe Badea, ramane emisiunea Romania te iubesc de pe pro tv. fac niste reportaje interesante oamenii...

| Naяutσ a răspuns:

Dan Diaconescu

| Dippa a răspuns:

În puii mei :3

| W3R4 a răspuns:

Mireasă pentru fiul meu! I don't want to see

Răspuns utilizator avertizat
| MaliciousDeath a răspuns:

Neti Sandu... Legendele spun ca nici in ziua de astazi nu se stie daca poarta peruca ori asa este parul ei.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Si pe mine m-a influentat mult Oreste, dar am niste nelamuriri in legatura cu el. Une chiar mari si deranjante.

| Andrutza137 a răspuns:

Cred ca Mickey Has din Doza de Has..Ma face mereu sa rad si el si Mishuu happy

| Foxyyyy a răspuns:

Nu ma uit la tv.

| Ayako a răspuns:

Schimb de mame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai Morar.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Scrie-mi te rog pe mesageria TPU, pare interesant

| Captoresque a răspuns (pentru Furculingură):

Bună asta.

| zurick a răspuns:

Ghici,Morcovelul meu!

| Musique a răspuns (pentru Shooty):

Eu sunt fana lor nr. unu!
Hai să ne uităm împreună din vană. Aduc și bere. puppy dog eyes

| Neverwas a răspuns:

"Canta un matelot la prora,
Si imnul lui solemn trecea
(...)
Ca-ntr-o cetate spaniola,
Cand orologiul din cupola
Anunta fiecare ora(.)"

N-ai inteles nimic? Perfect!

| emmyxd a răspuns:

Dan Diaconescu!

Întrebări recente