| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza oamenii care cica ne citesc intrebarile si ca nu raspund ca nu vor vin si ne critica incontinuu ca sa se dea
mari destepti?
*T/A mode activated*
Continuarea povestii Facultatea de creatie

S-a sunat de intrare. Laboratorul era plin ochi cu studenti. STYAOS era cuprinsa de Speed99, rosie in obraji si cu un caiet intr-o mana si cu cealalta dezmierdand parul lui Speed.
*
In camera fetelor Queen plangea. Scobea usor peretele si suspina. Pe usa camerei intra Ashadow, disperat.
-Nu era ceea ce crezi!
Queen forma numarul "112" pe telefon.
-Nu, opreste-te! Doar mi-a urat la multi ani intarziat!
-Ziua ta e peste o saptamana!
-Pai... ziua de anul trecut!
Queen deja vorbea la telefon, iar Ashadow era gata s-o omoare.
-Da! Facultatea aia!
*
Sirena politiei se auzea de departe. Venea cu o viteza inimaginabila. Poarta facultatii se deschise si doi politai intrara in clasa profesoarei fataDiferităUNICĂ. Ii pusesera catusele pe maini si pleacara.
-Dosar: violul.
-Ai dreptate, comenta al doilea politist in masina.
-Ba nu! tipa profesoara.

Va urma...

P.S.: Admin, lasa intrebarea aici, deoarece e vorba doar despre cei de pe aceasta categorie si in alta parte n-ar avea sens. Multumesc!

8 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

*Vorba lu" Speed99"
Da admin, acum îi poți șterge întrebarea.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu prea m-am prins.
Cred că încă mi-e somn.

| Speed99 a răspuns:

Bleah.
Te rog, inceteaza sa ma mai chiunui scriind chestiile astea.

| mia100خوبصورت a răspuns:

Vreau sa ma bagi si pe mine! Te rog!

| αɴι28 a răspuns:

Ok,daca nu incetezi...
*report*

| Kalla a răspuns (pentru Speed99):

Adevarul doare? laughing acum serios asta e T\A! Daca cineva spune ca ai violat pe cineva nu inseamna ca de acuza sau asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh no, not again!

Întrebări recente