| Unniique a întrebat:

Pentru ăia care vă e dor de vremea antică şi de demult, vă fac o dedicaţie : http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/10000

14 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Cât ți-a luat să ajungi la pagina asta?

| Unniique explică (pentru єχcєєℓ):

O secundă. Când eşti pe prima pagină arată www.tpu/trivia-amuzante. Doar am scris în continuare /10000 :))
Dar, ca să par o eroină voi zice: Foarte mult, m-au luat şi traspiraţiile. huh!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Unniique):

Eu m-am chinuit odata pagina cu pagina. laughing

| Unniique explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Şi... cât ţi-a luat? laughing)
Până la ce pagină ai ajuns?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Unniique):

M-am plictisit pana la urma...nu mai stiu.Nu a fost mult oricum. laughing

| Furculingură a răspuns:

Văzând întrebare ta am zis să dau o raită prin înterbări...
Întrebare : " Câte tipuri de nas uman există "
Răspuns :
" - Nas cocârjât ca un mâner de umbrelă
- Cioc de papagal
- Nas borcănat şi supradimensionat poreclit ''nasone''
- Convex
- Concav "

laughing

| Ashadow a răspuns:

*se scarpina in cap in modul acela naiv si simpatic*
Dar, dar...mie imi par aproape identice.
*momentul acela cand strici tot deschizand gura, ceva gen daca taceai filosof ramaneai*

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru Furculingură):

De fapt erau mai multe:
"-Nas drept tip european-caucazian
-Convex
-Concav
-Carn
-In vant
-Semet, nas dragalas ce da un aer nostim figurii
-Nas cu varf cazut
-Cioc de papagal
-Nas cu cocoasa denumit nas acvilin
-Nas mic
-Nas cocarjat ca un maner de umbrela
-Nas borcanat si supradimensionat poreclit ''nasone''
-Nasul in cur.
Pa cuvant."laughing)

| Furculingură a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Da, dar alea mi s-au părut cele mai amuzante. tongue

| Unniique explică (pentru Ashadow):

Habar n-am. am văzut că toţi suferă după „ vremea aceea " care era bla bla bla şi bla bla. şi mie mi se par chiar mai seci straight face.

| Pawesome a răspuns (pentru Unniique):

Mereu a fost cineva care s-a plans de vremea ''aceea''.Nu e ceva nou.Doar ca nu asa multi se plangeau.

| SootheMySoul a răspuns (pentru Unniique):

Nu ne e dor de intrebari, ne e dor de membriicrying((((((((((

| Bia001 a răspuns:

Ce vremuri...ce vremuri...