| anonim_4396 a întrebat:

Poze de pus intr-adevar pe cocalari.net!
http://i.imgur.com/BxUgi.jpg
http://i.imgur.com/a4fiI.jpg
http://i.imgur.com/a2Guy.jpg
http://i.imgur.com/jAHfM.jpg

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...mda,ai tu o problema persoanala cu fata aia si te astepti sa ne batem joc de ea...
e cam penibil ce faci stii?

26 răspunsuri:
| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Mda.Se potriveste!

| AlQaeda a răspuns:

Hmmmm ce pute asa? aaaa gata stiu... pute a GELOZIE

| Mişaaa a răspuns:

Ce e aşa amuzant?
Lasă fata în pace.

| Șâret a răspuns:

Exagerezi, pozele mi se par ok.
Invidie, huh?

| LoL a răspuns:

Fata chiar are poze dragute...cineva e invidios pe-aici http://myfacewhen.com/62/

| LoL a răspuns (pentru Mişaaa):

Wow ai dat un raspuns fara sa fi rautacioasa

| Loveis4free a răspuns:

Mda...tipa e chiar draguta.Pun pariu ca pozele tale merg mai bine pe cocalari.net decat ale ei.Si nu ne crede pe noi prostii care rad de orice vrei tu.Radem doar de ce e amuzant asa ca Marsh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super-geozie.
Pozele sunt OK.
Și unde vezi tu șunci?

| Gandăr a răspuns:

O cheamă Deny Denysa.
E simpatică, nu piţi.o_o

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Mda, am observat că toate pozele sunt numai de la acea fată...
Ce ți-a făcut? Dacă ai probleme personale cu ea, rezolvă-le în particular, și nu te aștepta să ne batem joc aiurea de ea.
Nu văd ce e neînregulă cu pozele.

Apache
| Apache a răspuns:

VampyreGirl
nu e de ajuns sa stergi intrebarea...

Apache
| Apache a răspuns:

Daca stau sa ma gandesc fata asta in ultima poza chiar e draguta...

| EdiT a răspuns:

*snif snif* Băăă ve pute a gelozie laughing

| JustMeBăi a răspuns:

Ba e drăguță. Nu e piți deloc.

| lalalalallll a răspuns:

După mine e urâtă.
Și rea.Foarte rea.

| Bogdanux a răspuns:

Cred ca tu nu stii sa faci deosebirea intre o poza cat de cat normala si o pitipoanca.Si mai cred ca esti un/o frustat/a de pe cocalari.com

| Fragile a răspuns (pentru Apache):

Idem! Ce Dumnezeu, sunt poze normale!

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Ce ai ma?! Sunt doar niste poze normale...

| ViezurE a răspuns (pentru lalalalallll):

Tare aş vrea să îţi văd ţie moaca de copil deshidratat şi ochios.Pe bune uită-te în oglindă(dacă nu cumva s-a spart la ultima privire) şi dupa aia judecă pe alţii copchil arbust.

| Malvina24 a răspuns:

Foarte de acord cu Apache.Bine spune! Tu ai ceva cu aceasta persoana! Stii cum se spune:unii nu vad barna din fata lor dar vad paiul din fata altora. Daca esti tu mai bun/a dovedeste acest lucru in alt fel, nu asa!

| totGumã a răspuns:

Cred ca mai multe sunci ai tu decat ea! Ce.ai cu ea?

Esti stupid!
Si eu cred ca e cocalari.com nu net, dar infine poate exista si.net

| Cereala a răspuns:

Esti degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simpatică.
Pute a invidie pe aici...

| Pralină a răspuns:

Nu cred ca are ea ce sa caute pe cocalari.ro.
http://cocalari.com/wp-content/uploads/2011/09/tara141.jpg

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Ce ai ma cu fata? Are poze chiar normale si poza aia in care ii zici tu salbaticiune se numeste poza artistica...Geniule...

| AnneBre a răspuns:

Pozele sunt foarte dragute! Daca ai ceva de impartit cu ea rezolva-ti problemele fara sa faci pe gelosu`straight face