| anonim_4396 a întrebat:

Primul care are aceeasi zodie ca mine primeste funda, nu glumesc big grin (scuze de intrebare, ma plictisesc tongue)

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Deci la zodie ai sunt sigura ca si mine urmatoarea varianta:Varsator
Capricorn
Sagetator
Scorpion
Pesti
Balanta
Berbec
Fecioara
Taur
Gemeni
Rac
Leu
Vezi ca am stiut? Vezi ce Mama Omida sunt eu. Pardon eu sunt paianjen.Nici macar nu sunt insecta!

20 răspunsuri:
| Mentossss a răspuns:

Berbec.smug Stiu stiu. Nu esti berbec pentru ca eu sunt unicablushing. rolling on the floor)) Scuze.rolling on the floor Si eu ma plictisesc x_x.

| 女明DongRi a răspuns:

Zodia plicticosului?happy

| Downfall a răspuns (pentru Apache):

Ai vreo problema sau vrei sa pari smecher si interesant?
Daca e ultima varianta sa stii ca nu-ti prea iasa...
Sa stii ca mi-am facut o parere buna despre tine vazand unele din raspunsurile tale...te credeam mai inteligent, dar vad ca nu esti decat un simplu smecheras care vrea si el sa para amuzant...

| RockaruL a răspuns:

Eu este Vărsătorsmug

| DeDeChazLee a răspuns:

Pestibig grin
imi fac foame de minelaughing
mmda si eu plictisealawaiting

| NoNameJunior a răspuns:

Gemeni...

| AnneBre a răspuns:

Mda...balanta

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Taur

| carminaburana43 a răspuns:

Sunt din zodia gemeni.

| SweetElena93 a răspuns:

Capricorn :->

Apache
| Apache a răspuns (pentru Downfall):

Smecher si interesant? ...deloc,daca vroiam sa par interesant atunci intram in joc si iti spuneam o zodie
...dar asta e intrebare de t/a? daca tot te plictisesti atunci ai loc liber la timp liber. pentru asta e categoria aia nu?
2 ) erai de prin grupul care spune ca t.a se duce de rapa. ..nu cumva din cauza intrebarilor astea?
3 ) Nu critic omul pe degeaba. poate chiar vreau sa par smecher si interesant...dar acum? nu, acum spun doar adevarul
il inghiti. bine, nu il inghiti si mai bine

| ScheißeBeMine a răspuns:

Balanta?

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Apache are dreptate.
Dacă te plictisești, fugi afară, marș la Timp Liber sau citește ceva (meh, pe cine păcălesc).
Anyway, eu când mă plictisesc, citesc diferite chestii pe net (superstiții, chestii horror...etc). Încearcă și tu, să vezi ce distractiv e.

| Downfall a răspuns (pentru Apache):

Se pare ca numai tu ai o problema cu faptul ca am pus intrebarea aici. Daca te deranjeaza intrebarea puteai pur si simplu sa nu raspunzi si gata, nu sa faci pe grozavu pe aici...

Apache
| Apache a răspuns (pentru Downfall):

Nu numai eu am o problema ...stai linistita, dar numai eu am zis adevarul
ca sunt prea direct ...mda i know marea mea problema.asta e
scuze ca nu sunt dulce ca altii si ca zic mereu ce e pe fata...

| totGumã a răspuns:

Vaduva

| Downfall a răspuns (pentru Apache):

Bine, scuze, daca mai am intrebari ca asta pun in alta parte. Oricum cred ca e adevarat ca numai tu ai o problema pentru ca nimeni nu a mai comentat aiurea, doar tu.
Si, da, puteai sa fii mai dragut si sa-mi spui ce gandesti intr-un mod mai frumos ca eu nu te-am jignit pe tine cu nimic.

| Captive a răspuns:

Leoaica tongue

| Pawesome a răspuns:

Sagetator. pacat ca nu stiu sa trag cu arcul laughing

Întrebări recente