| Bia001 a întrebat:

S-a lasat linistea peste oraselul in razboi.
Finettisti dorm cu un ochi deschis si altul inchis. Nutellisti ii pandesc la colt de strada complotand. Inca nu sunt siguri daca pacea este reala sau este o capcana.
Tabara Danone se trezeste din cauza unui sunet. Oare ce poate fi?
Peste deal se vedeau finettisti si nutellisti cu scuturi anti danone.
Danonisti se sperie si o iau la fuga spre mare. Acolo se intalnesc cu inna care canta.
O ocolesc si unu ii face cu ochiul si ii zambeste ametitor si cu un sarm de milioane, trilioane.
Insa armata in pace ii invinge si le ia comoara.

Acum voi trebuie sa hotarati ce este comoara. Dau si funda pe cea mai buna comoara.

9 răspunsuri:
| Fluffy2 a răspuns:

O ferma de vaci mutante genetic.

| Mokaxoxo a răspuns:

Un Chuck Norris nutelicios si finetistic!

Craciun fericit!

| єχcєєℓ a răspuns:

Teritoriul Finetti-Nutellist pe care l-am pierdut în lupta precedentă.

| suităr a răspuns:

Aaa.....rezerve de iaurt muller pe viata

| samynța a răspuns:

Aur,bani :} sau ciocolatta... laughing.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Un joc pe pc in care trebuie sa-l ucidem pe Justin Biber. big grin.

| deeadeea111 a răspuns:

premiul,, cel mai bun desert''
apropo tare povestea big grin

| Bia001 explică (pentru deeadeea111):

Am pus si partea A2-A

| deeadeea111 a răspuns (pentru Bia001):

Am vazut-o happy

Întrebări recente