| AirănMeidăn a întrebat:

Sa vedeti azi faza
eram in tramvai, si toate locurile fiind ocupate (da, stateam pe scaun), urca un batran orb pe care il duce o femeie in varsta la cersit. Si incepe aia in gura mare, ca sa auda toti "nu avem unde sa stam, toate locurile sunt ocupate". Pana la urma s-a ridicat un baiat fix din fata mea si l-a lasat pe batran. O intreaba el pe insotitoare: "tu stai jos?", la care femeia iarasi "nu, ca toate locurile sunt ocupate". A inceput insotitoarea aia sa vorbeasca despre cat de ocupate erau locurile, pana s-a enervat batranul si a inceput s-o injure "ce dracu' ai, mai taci naibii odata" si pana la urma a lasat-o pe ea sa stea. El fiind, repet, orb.
Pana la urma m-a ridicat si pe mine o alta batrana ca sa se aseze, sa nu credeti c-am scapat.
a fost creepy

a da, am luat si un 9 la romana, bravo mie

19 răspunsuri:
| iron86 a răspuns:

Lool, "a da, am luat si un 9 la romana, bravo mie", bravo! Eu am luat 4 la istorie! Bravo mie! Saracu batran eu placut viata.

| Alx_Alex_1998_8Ph7 a răspuns:

Frumoasa poveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna pe altcineva, boss, eu vreau sa trec la urmatorul level.

| AirănMeidăn explică (pentru iron86):

Dau si eu test maine, stai calm(a?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu te iubesc, Vodka!

| Pricked a răspuns:

Ce ciudat, azi o tipa din clasa mea a luat aceeasi nota la romana. E urata tipa

Răspuns utilizator avertizat
| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

So funny can't even

| Pricked a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ikr u ugly moron

| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

Vezi ca-ti dau unfollow pe tumblr daca esti rau
rea
nu stiu

| Pricked a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Dammit Airănmeidăn
Vezi ca-ti iau funda aia daca ma mai ameninti

| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

bine, tac

| Pricked a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ssi-mi aduc aminte ca azi te-am ales pe TINE dintre toti userii aia amuzanti. Asteptam un multumesc, nu un unfollow, dar e oook.
Cred ca o sa-ti dau ignore. Oh nu, deja ti-am dat ಥ⌣ಥ

| AirănMeidăn explică (pentru Pricked):

Ma simt importanta
multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as fi luat autobuzul...

| BiancaFGM a răspuns:

: ))))

| Andreea1923 a răspuns:

De ce nu te-ai ridicat tu primul ca sa ii faci loc orbului sa stea joc?

| Andreea1923 a răspuns (pentru Andreea1923):

Jos*

Întrebări recente