| Generalgrevious031 a întrebat:

Salut. Maine merg la Altex sa cumpar un laptop, dar fara sa il platesc si le voi spune celor de la Altex ca laptop-ul il platesc cand voi avea bani.

Credeti ca va merge smecheria?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Merge sigur!

Primești și bonus un jet de spray lacrimogen in față de la agentul de pază al magazinului.

Așa cum zici tu vei avea succes doar dacă se angajează userul @Sportacus la Altex și te lasă să pleci fără să plătești. Că sunteți amândoi colegi de bancă la Asociația Smintiților Anonimii. Nu?

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu înțelegi de ce trebuie să plătești. Asta fiindcă îi dau alții de mâncare, nu trăiești din munca ta.

| dullcat a răspuns:

Confuzi magazinul Altex cu acel chiosc din cartier, care iti dadea pe datorie?laughing

Sigur va merge, spor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

A fost bună asta rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Te plictiseai si ce ti-ai zis, hai sa pun si eu o intrebare tâmpită pe TPU.
Maturizeaza-te!

| TimberWolf a răspuns:

Tu nu esti ala care se plangea ca nu vrea ma-sa sa ii cumpere laptop? ce metoda ingenioasa ai gasit laughing)

Bula
| Bula a răspuns:

Cumpararea presupune plata marfii.
Daca duci laptop-ul din magazin fara sa platesti, atunci vei primi voulcher tip "Dosar penal", care iti va da dreptul sa muncesti (la mitica) si sa platesti astfel marfa.

| untu a răspuns:

NU TINE! Va trebui sa vorbesti cu un consilier sa va ajute sa va faca actele ca sa platesti ratele mici lunare la magazin cu card sau cu banii pe loc!

| dullcat a răspuns (pentru untu):

Um, eu eram ironica mai sus, in caz ca nu s-a inteles. laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru TimberWolf):

La mintea lui, ce să-i ceri!

| TimberWolf a răspuns (pentru darrio2007):

Multa minte nu se cere, prost sa fi sa ai putere, ca la jandarmerie.

| Generalgrevious031 explică:

Sa va ia dq cu raspunsurile voastre cu tot.

Întrebări recente