| murloc a întrebat:

Sa spunem ca ai o vila super luxoasa si un boschetar invincibil, nemuritor si invizibil pentru politisti, vine mereu de 3 ori pe zi la tine in casa, se kakă peste tot si pleaca, repetand procesul zilnic, de 3 ori pe zi. Acest boschetar nemuritor iti cere sa ii dai lui casa moca si sa te muti sub un pod, altfel nu o sa inceteze niciodata. Ce faci?

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Incetez sa mai iau legale

| darrio2007 a răspuns:

Bai dar ce mananca ala de face de 3 ori pe zi? Ca e boschetar si se presupune ca mancare nu prea are. Sa fie oare cum zice Token in raspunsul lui?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma mut fara sa stie el

| murloc explică (pentru ToKen):

:}}}

| ʎpooɯ a răspuns:

Ma trezesc dupa asemenea cosmar.

Întrebări recente