| problems a întrebat:

Scary maze! Iti este frica sa-l joci? Spune de ce laughing)

Răspuns Câştigător
| nopenopenopenoope a răspuns:

Am avut cosmaruri dupa ce am jucat acest joc...worried

11 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Nu știu. Nu cunosc. Nu mă bag.

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Nu! Pentru că în loc să mă sperii eu, se sperie acea domnișoară de minebatting eyelashes.Of bunico, n-am să te uit...

| lipitoOarea a răspuns:

Da imi e frica pentru ca /deoarece/ fiindca e scary!

| Bujîe a răspuns:

Nu .

| Bya132 a răspuns:

Pentru că deoarece fiindcă MI-E LENE!

| CiocolataCuAlune a răspuns:

Tipa aia seamana cu lady gaga si mi-e frica de nebuni ca ea laughing

| Jazzooohs a răspuns:

M-am săturat să-i tot văd mutra lui Justin Bieber când îl joc. straight face

| Aleqa a răspuns:

Aoleurolling on the floor Eo ma nu ma speriilaughing
De fapt nu ma prea joc, pentru ca tipa aia
arata ca.thinking colegamea aia nesuferita.phbbbbt
Deci nu suport jocullaughing

| SociallyDepressed a răspuns:

Mă plictiseşte

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Prima data cand m-am jucat nu stiam ca o sa imi apara si eram si concentrata.era seara, eram cu becurile stinse si cu boxele tare datelaughing))) am sarit de pe scaun cand a aparut apoi cand m-am uitat mai bine la ea mi-am dat seama ca seamana cu cineva si nu am mai incetat sa imi iau ochii de pe ea.acea fata minunata era a lui Justina Bieberoneasa.

| DarkBlood32 a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Aww laughing ma apuca o c*care blushing