| anonim_4396 a întrebat:

Sfarsit alternativ sau continuare...thinking ma rogbig grin

Totul era alb in jur, Mad se intreba daca nu cumva e momentul ala dinainte sa mori, insa incepe sa auda niste tipetete " Mad, Mad, Maaaad!"
Acesta se trezi, era intr-o camera alba, imbracat tot in alb, legat de pat si plin de sange.Reusise cumva sa se dezlege si sa se taie pe piet si pe maini cu o tija de fier.
In dreapta lui se afla Doub, sora lui, care plangea si tipa dupa personal sa vina sa-l linisteasca pe Mad.
-Doub: De ce ai facut asta Madutu, erai bine ieri! ce s-a intamplat?! spuse ea cu lacrimi in ochi.
-Mad: Nu esti reala! tu nu esti sora mea, tu esti moarta, ce se intampla? visez? ajutor.
-Doub: Ce tot spui acolo? Madutu esti in spital, mai stii? esti internat de 2 ani aproape, esti schizofrenic.
-Mad: Nu mai mintii, nu sunt nebun, tu nu esti sora mea, pleacaaaa!
Doub il saruta pe frunte : -Te iubesc fratioare- si pleca. Urmand ca si maine sa-i faca din nou o vizita, cum obisnuia de 2 ani incoace.
Mad se afla de fapt intr-un spital de boli psihice, asistenta care avea grija de el se numea Daisuki, psiholoaga care se ocupa de el era Depress, un alt bolnav care obisnuia sa cante in fiecare zi la 12:00 la pian, era Dante alaturi de el internati tot acolo erau : Sweety, Copac, Katalyn, Zombisor, Zombalau, Ralu, Endoryus si altii. D.Killy era de fapt prietena lui cea mai buna, care de altfel l-a si internat.
Mad Potato isi crease in mintea lui un univers paralel, chestia asta o facea cel putin odata pe luna. De fiecare data povestea era diferita si de fiecare data el murea intr-un fel sau altul.

Va place?big grin

37 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Aşa boss, noroc cu mine.laughing))

| KamaSutra a răspuns:

Okey,am 2 lucruri de spus:
1. E unde sunt?!
2. Prea mult sangestraight face

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

Asta e un alt final la vechea poveste...laughing)

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

"Boss" rolling on the floor)

Tu esti cea mai fericita ca n-ai murit, pun pariulaughing)

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Pfff povestea veche!raised eyebrows

| Doub a răspuns (pentru LePotato):

laughing))))).
Stai.
Nuuuuu.
Asta înseamnă că nu m-a îmbrăţişat un tip drăguţ?sad

| Mieeez666 a răspuns:

Io-s regele psihopaților din acel spital, clar?

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

Tipul eram eu.

Eu eram in poveste deja un produs al "imaginatiei" mele, iar tipul care te-a imbratisat era produsul imaginatiei persoanei mele din poveste imaginata si ea la randul ei de mine (cel real din spital).

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

sad

| Doub a răspuns (pentru LePotato):

Mai faci poveşti?big grin

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

Nu stiu....am idei si n-am...mi se par toate idioatelaughing

| Doub a răspuns (pentru LePotato):

Nu sunt.
Haaiiii cu ele.
Îmi plac poveştile tale.

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

Da-mi PM cu ceva idei puppy dog eyes

| DonaldTrump a răspuns:

Cam putin sange totusi.

| LePotato a răspuns (pentru DonaldTrump):

Daca citesti doar finalul finalului...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU! Eu unde sunt?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mda, eram internata la spitalul de nebuni straight face Chiar așa ma crezi?

| Pricked a răspuns:

Nimeni n-a muit, final fericit http://i.imgur.com/PHMu35E.gif

| KillMePlease a răspuns:

finalul ăsta-mi aminteşte de ceva... thinking

| LePotato a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

D-apai de mine ce sa mai zic?laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat sa mentionez:

Spitalul se numea "St. Imperatrix"

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

De ce anume?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru LePotato):

Tu vede toată lumea ca esti nebun, da' eu nuuu-s straight face

| LePotato a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Chiar te-a deranjat sau ce?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru LePotato):

Nu m-a deranjat laughing e doar o poveste

| LePotato a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ai zis odata, de 2 de 3laughing...credeam ca vorbesti serios

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

nu ştiu exact, dar îmi pare cunoscut
poate chiar prea cunoscut...
thinking

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Te-ai intoooors?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,ne place.
Bine ca nu ma mai sarut cu Dante si nu ma mai omoara.

Întrebări recente