| anonim_4396 a întrebat:

Sfarsit alternativ sau continuare...thinking ma rogbig grin

Totul era alb in jur, Mad se intreba daca nu cumva e momentul ala dinainte sa mori, insa incepe sa auda niste tipetete " Mad, Mad, Maaaad!"
Acesta se trezi, era intr-o camera alba, imbracat tot in alb, legat de pat si plin de sange.Reusise cumva sa se dezlege si sa se taie pe piet si pe maini cu o tija de fier.
In dreapta lui se afla Doub, sora lui, care plangea si tipa dupa personal sa vina sa-l linisteasca pe Mad.
-Doub: De ce ai facut asta Madutu, erai bine ieri! ce s-a intamplat?! spuse ea cu lacrimi in ochi.
-Mad: Nu esti reala! tu nu esti sora mea, tu esti moarta, ce se intampla? visez? ajutor.
-Doub: Ce tot spui acolo? Madutu esti in spital, mai stii? esti internat de 2 ani aproape, esti schizofrenic.
-Mad: Nu mai mintii, nu sunt nebun, tu nu esti sora mea, pleacaaaa!
Doub il saruta pe frunte : -Te iubesc fratioare- si pleca. Urmand ca si maine sa-i faca din nou o vizita, cum obisnuia de 2 ani incoace.
Mad se afla de fapt intr-un spital de boli psihice, asistenta care avea grija de el se numea Daisuki, psiholoaga care se ocupa de el era Depress, un alt bolnav care obisnuia sa cante in fiecare zi la 12:00 la pian, era Dante alaturi de el internati tot acolo erau : Sweety, Copac, Katalyn, Zombisor, Zombalau, Ralu, Endoryus si altii. D.Killy era de fapt prietena lui cea mai buna, care de altfel l-a si internat.
Mad Potato isi crease in mintea lui un univers paralel, chestia asta o facea cel putin odata pe luna. De fiecare data povestea era diferita si de fiecare data el murea intr-un fel sau altul.

Va place?big grin

37 răspunsuri:
| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Esti Mieeez cel adevarat care a fost suspendat sau esti altul? thinking
Da' tu stii cine sunt?

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ăla care o fo' suspendat. Am avut o discuție luuuungă cu o admină, și am promis că nu mai fac așa. (bici pliz, să n-ai niciodată încredere în eu). Îmi place că mi-o schimbat numele în "meez" pe celălalt cont ca să-mi pun acu' numele corect. laughing
Aia cu jurnalu', Depress sau ceva de genu'.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

"Aia cu jurnalu' " straight face
Si tu esti ala cu digestia straight face.

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu diareea, te rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

I don't want to see.

Dar tu chiar tii minte.

Întrebări recente