| anonim_4396 a întrebat:

Sinteti superstitiosi?
Azi e vineri 13, aveti grija la pisica neagrahee hee tongue

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu m-am nascut intr-o zi de 13, deci, ar fi si culmea sa am superstitii.
Iar pisica neagra, daca e superstitioasa, n-are decat sa stea ascunsa! De ce sa-i port eu de grija? Sa-si poarte singura!

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Nici eu nu sint superstitios... doar uneori ma mai incearca un gind... daca ramin fara snickers stau si ma intreb... nu cumva sa nu mai gasesc la supermarket, sa-mi refac proviziilehee hee Sa nu dea subit foamea-n nehaliti si sa goleasca rafturile... pff, curat ghinion ar mai fi ala laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu tot intr-o zi de 13 m-am nascut...si uite pentru superstitiosi si vineri...am verificat eutongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna asta cu vopsit pisica in alb. Da puteai s-o sperii si se albea de spaima rolling on the floor tongue

| dean a răspuns:

Friday the 13th, beware of darkness, muahahaha hihi haha!

| sam a răspuns:

Inseamna ca tu ai luat snickers'ul de la supermarket de nu am gasit eu azi!
eu ce mananc acum? tongue

| deeah a răspuns:

...nu sunt superstitioasa cred ca daca e sa se intample ceva rau se intampla si in alte zile nu neaparat in zii de 13hee hee:*

| Tyoh a răspuns:

Wai ce viata mea...asa-i.
e si Vineri 13... wai .OMG
rolling on the floor
nu ca as fi superstitioasa... dar probabil nu`e o zi foarte buna azibig grin

Întrebări recente