| anonim_4396 a întrebat:

Sinteti superstitiosi?
Azi e vineri 13, aveti grija la pisica neagrahee hee tongue

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu m-am nascut intr-o zi de 13, deci, ar fi si culmea sa am superstitii.
Iar pisica neagra, daca e superstitioasa, n-are decat sa stea ascunsa! De ce sa-i port eu de grija? Sa-si poarte singura!

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu tot intr-o zi de 13 m-am nascut...si uite pentru superstitiosi si vineri...am verificat eutongue

| pisoias a răspuns:

Nu cred in superstitii dar pentru mai multa siguranta am vopsit pisica.Acu nu mai e neagra e alba alba.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Nu sunt superstitioasa... dar cred in acea expresie "de ce ti-e frica de aia nu scapi"...se pare ca nu e spusa la intamplare.

| SimpleSergio a răspuns:

Vineri 13 s-a lansat filmul 2012 straight face

| Annitu a răspuns:

Mie mi-a mers f. bine.big grin a fost cea mai frumoasa zi din viata mea... day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna asta cu vopsit pisica in alb. Da puteai s-o sperii si se albea de spaima rolling on the floor tongue

Întrebări recente