| Fatamuntilor a întrebat:

Solutie practica...Voi ce a-ti face?
Un ziarist se prezinta la directorul unei case de nebuni dorind sa afle criteriile dupa care un om este eliberat
-Pai umplem o cada si i propune sa o goleasca fie o lingurita,fie cana:
-Tu ce ai face intreaba directorul pe ziarist?
Folosesc cana,normal!
Da... zice directorul, unde doresti patul? La geam sau la usa?rolling on the floor
Voi ce raspundeti pentru a nu ajunge ...acolo? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
As scoate dopul de la cada laughing rolling on the floor
Sa fereasca cel de sus sa ajungi acolo.
O zi bunahappy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns (pentru caramela):

As alege cana in cazul in care nu as avea alta alternativa, dar cum cada are si un dop, evident solutia ar fi sa scoatem dopul.winking

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Bravo!
Era o gluma laughing

| KillMePlease a răspuns:

i-aş spune "pa"

| Ibrahimovic a răspuns:

E veche faza. laughing