| Mariiuca112 a întrebat:

Spunet-mi si mie provovocari pentru jocul Adevar sau provocare. Cele ma trasnite provocari vor primi funda.

Răspuns Câştigător
| Aneurysm a răspuns:

Nu sunt o persoana prea sincera si daca sunt intrebat alegand adevar n-am nicio idee prea vaga cum sa raspund D:

In schimb, aleg provocarile. Iata cateva dintre ele:
- sa se tareasca (,) cu c*ru' de covor;
- sa strige pe geam noaptea ceva cu care va amuzat (dupa ce toata clasa am vazut filmul "Baltagul", unde striga una "GHEORGHIIIIITA!", si la ziua mea l-am pus pe unu' sa strige asta. Pe fereastra. Noaptea);
- sa linga pe cineva pe fata;
- sa scrie cu pasta de dinti pe moaca;
- sa mimeze pe Gaga;
- sa-si rasuceasca sfarcurile de sub tricou, sau...;
- daca persoana care e la rand se gadila usor, sa-l/s-o gadili in zona respectiva.

Also, eu nu pun provocari gen "pupa pe X". Daca esti in genu' asta, atunci saru' mana -__-

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Te provoc să dai "Logout"

| Lightning1997 a răspuns:

Te provoc sa nu mai pui intrebari fara niciun sens pe TPU, gasesti pe internet cate provocari vrei.

| umbrax a răspuns:

La ora de sport tarastete pe jos si cand te intreaba profesoara de sport ce faci ii zici ca stergi praful

Mergi la un vecin si roaga-l sa te lase sa folosesti baia lui pentru ca a ta s-a stricat. Daca te refuza insista si spune ca trebuie neaparat sa mergi la baie

Legat la ochi machiaza persoana din dreapta ta fard de pleoape, fard de obraz si ruj.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Adevar sau provocare www.asp.site11.com

| Diia94 a răspuns:

Pai...
-Sa prinda cu capul o carte de joc (dp geam)
-sa salute lumea care trece pe strada
-legat la ochi sa ghiceasca cine e x
si acum ...numai stiu :d

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Mananca un castravete murat inbibat cu sarelaughing du-te suna la vecina/vecinu ma refer la sunerie si spune-le iti merge frigideru in caz ca raspunde da sa-i spuna ei sau lui sa-l prinda, daca ai panant la indemata poti pune pe cineva sa-l manance in sensul sa-l ingitabig grin sau...mai merge sa iesi afara si sati torni apa foarte rece in pantalonii, intreab-o me maicata daca mai face laba pe bani funda?

Întrebări recente