| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Va-ți întâlnit vreodată cu un extraterestru? Dacă da să îmi spuneți că a dispărut vecinu Gigel ( eu cred că e extraterestru )!

Și că veni vorba, vă place desenul meu? : http://sketchtoy.com/46975191

14 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Jmecher desen

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru suităr):

Merci big grin

| Anisia170 a răspuns:

Da e tare good job mate

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Asta îmi aduce aminte de OZN-ul condus în GTA devil

| zurick a răspuns:

Super desenu! Da... mi-ai adus aminte ma intalnisem ieri cu-n extraterestru la piscine (vreia si el sa se balaceasca ca cica l-a fugarit taicasu...)

| Musique a răspuns:

Drăguț desen, dar nu înțeleg semnătura.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ţi-am zis şi ţie, dar evident tu nu-ţi aduci aminte.

| Devonys a răspuns:

Le-am vazut doar navetele, ca mai des plin de ozn-uri is pe cer prin zona, dar nu i-am vazut cand s-au dat jos.

A, si.....Gigel e la mine.

| Furculingură a răspuns:

Am văzut odată un extraterestru.
Stăteam cuminte în bancă şi îmi admiram penarul meu cu 3 fermoare, când pocitania a intrat pe uşă şi a zis :
- Bună ziua! De acum în colo eu sunt profesoara voastră de biologie.

| Bia001 a răspuns:

Dragut desenul.

Am vazut, chiar foarte multi. Ii vad zi de zi pe strada.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Tu conduceai ozn-uri în Gta?
Există?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Devonys):

Bine ținel pe Gigel la tine. că nu mi plăcea de loc de el.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Da. Era pe acoperişul unei case bântuite.

Întrebări recente