| Ratonhnhakéton a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Am 80 de ani si sunt in clasa 1, tot am ramas repetent de 73 de ani, cum as putea sa trec clasa inainte sa mor?

24 răspunsuri:
| ღSecretღ a răspuns:

Serios?! daca stii sa aduni si sa citesti te descurci! straight face

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Sincer,intrebarea asta nu mi se pare deloc amuzanta da`ma rog..Fiecare atat cat poate!
Si pune mana pe invatat, tataiee!laughing

| Ratonhnhakéton explică (pentru ღSecretღ):

Dar nu stiu, nici cat e 1+1 nu stiu.

| ღSecretღ a răspuns (pentru Ratonhnhakéton):

Atunci cum ti-ai facut cont pe TPU? laughing

| CannbalCorpse a răspuns:

Mitueşte învăţătoarea.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Macar ai scris corect, decilaughing

| Xtadelo a răspuns:

Casatoreste-te cu un tinerel

| Rooobi a răspuns:

Hmmm interesant caz dar am o idee cum sa traiesti cat vreilaughing vorbeste cu moartea si spune-i cand termini clasa a 12a sa te ia cu ea. daca pana la 80 de ani nai trecut de clasa 1 pana la 12laughing

| S0nofS4tana a răspuns:

Spune-i invatatoarei sa-ti faca un cadou de inmormantare.

| elenaole a răspuns:

Asta e intrebare facuta la misto, daca tot zici ca ai,, 80" de ani si esti in clasa,, 1", cum se explica ca stii sa scrii si sa citesti?

| Alinaalinutza33 a răspuns:

Sa desenezi mai frumos ca acolo numa asta trebuie sa faci! tongue

| ILoveTacos a răspuns:

Roaga-i pe ceilalti de la azil sa-ti arate cum se scrie si cum se citeste. Daca au Alzheimere si nu pot sa te ajute,atunci fura-le banii cat nu se uita, cumpara o brosa de aur, bag-o intr-un plic si da-o doamnei profesoare. Daca e draguta, te va lasa sa treci clasa. Daca nu te lasa, ia brosa inapoi si omoar-o.Vei fi in sfarsit liber!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Eeh, la 80 de ani, cui ii mai trebuie scoala? laughing chiar profa mea de fizica a zis ca scoala prosteste rolling on the floor si acum vorbec serios, nu o zic la misto

| AdrianVoicu a răspuns:

Baw nai auzit de spaga, minta asa am trecut eu clasa 1

| niko200 a răspuns:

Pai...in primul rand, vad ca sti sa numeri si sa faci scaderi tongue sti cati ani ai fost repetentlaughing

daca ramaneai de atatea ori, nici nu mai erai primit la scoala.

App:Buna intrebare ca trivia/amuzante

| Wladutz a răspuns:

Ia vezi... poti?

| JustMusic a răspuns:

Roaga stranepoti sa te ajute, cred ca sunteti in aceiasi clasa.

| Musique a răspuns:

2+2 fac 3, ține minte asta.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Dada. te astepti sa credem thinking

Pai eu am cateva motive prin care pot dovedi ca minti :

1.Stii sa scrii.
2.Stii sa citesti.
3.Stii sa socotesti.
4.Ce mama dracului tataie pune-te pe carte rolling on the floor daca nu vrei sa ramai fara hartie igienica!rolling on the floor

| Duucu a răspuns:

Ai jucat prea mult Ac3

| єχcєєℓ a răspuns:

Lasa-te frate de trolling.

| bogdansuk a răspuns:

Glumetulelaughing

| Ratonhnhakéton explică (pentru Duucu):

Numai 2 si 1 am jucat pana acum.

| KRIIIX a răspuns:

Esti un drac care nu are ce face si s-a gandit el sa se dea mos. Ai luat 80 fiindca este o suma rotunda ca sa poti scadea cei 7 ani care trebuie sa ii ai pana in clasa a 1a si ai zis acolo ca ai ramas repetent de 73 de ani ceea ce este imposibil fiindca la 20 de macar, trebuie sa ai atata minte incat sa faci niste bastonase, litere. sa umbli cu pixu` frate ca altceva nu faci. N-ai alta intrebare mai ca lumea? straight face

Întrebări recente