| CannbalCorpse a întrebat:

Vi se pare urât complimentul făcut de mine iubitei mele, după faza asta s.a despărţitt de mine : sad "Tatăl tău e pădurar? Că atunci când te văd mi se face buştean". Oare avea motive de despartire
sad Daca ii zic Tatal tău e Skizzo pentru că te mişti bini di tăt oare ma iartă?

50 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Apreciez troll-ingul. Mi-ai înveselit ziua!

| mariass a răspuns:

Nu era mai usor sa ii zici : Iubito, esti frumoasa. Tre' sa folosesti replici de astea de 2 lei?

| BubuLina999 a răspuns:

Incercarea moarte nu are. dar asa ca un sfat: nu mai face glume de genul ca poate are stari proaste si nu le percepe ca pe niste glume. in fine.a fost si putin asa ..modul cum i ai zis...

ai grija data viitoare si incearca sa ti exprimi altfel sentimentele, cu mai putine cuvinte(mai ales daca le zici in modul ala) si mai multe fapte!

| tzus a răspuns:

Poate asa era mai bn.adica suna mai altfel si poate nu se supara asa de tare, si totusi ar trebuie sa fie fericita. poate nu a inteles ce vroiai sa-i spui.dar na. daca asta e motiv de despartire.nu te mira daca se trezeste dimineata cu fata la cersaf, iti spune ca te lasa laughing. astea sunt lucruri de copiii si nici nu se supara asa si tot se impacawinking

| Zenit313 a răspuns:

Hahahahahaa
Spune-i: Iubita mea cu ochii ca cacaoa si pielea ca carameaua rolling on the floor

| memonelxd a răspuns:

Alegeti laughing... te-a durut cand ai cazut din cer? semeni cu un inger SAU! ce mananci de esti asa frumoasa? poate va impacati... da-mi un mesaj cu ce ai ales si ce ti-a zis laughing) jjjjjoaca-te cu nebunu laughing)rolling on the floor

| CannbalCorpse explică (pentru adriang95):

Merci.

| cazacdenis a răspuns:

Poate laughing

| Vix999 a răspuns:

Bula vine acasa de la intalnire cu fata vanata. Tac-su il vede si-l intreaba:
- Ce patisi domne?
- Pai...m-a batut prietena.
- Pai de ce? Ce i-ai facut? Nu ai complimentat-o cum ti-am zis eu : "iubita mea, cand te vad si stau cu tine, timpul se opreste-n loc"?
- Aaaa, asa era? Eu i-am zis : "Draga mea, ai o fata de-mi sta ceasul"!

| CannbalCorpse explică (pentru memonelxd):

Esti ca diareea cand vi nu ma pot controla. Asta o să o dea pe spate.

| CannbalCorpse explică (pentru Zenit313):

Esti ca diareea cand vi nu ma pot controla. Asta o să o dea pe spate

| CannbalCorpse explică (pentru Vix999):

Si asta e buna.Ma gândesc să o scot la un suc, o sa ii zic Pisi bag un suc in tine.

| memonelxd a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Bvo... la faza asta ai fost un poet... restul o sti tulaughing

| CannbalCorpse explică (pentru mariass):

Replicile nu au pret, imi pare rău să te anunţ, dar foloseşti o expresie nereuşită de când vorbele costă 2 lei?

| CannbalCorpse explică (pentru memonelxd):

laughingDacă nu vrea la suc o invit la o ciorbă.

| Zenit313 a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Tu trebuie sa scrii o carte! rolling on the floor)

| mariass a răspuns (pentru CannbalCorpse):

De cand sunt proaste ale tale. rolling on the floor. Mi-e mila de iubita ta.

| CannbalCorpse explică (pentru Zenit313):

Asta e specială pentru tine Eşti rudă cu Dan Diaconescu pentru că eşti senzaţională.

| KimBianca a răspuns:

Eu una, ca fata probabil as fi ras si dupa cateva zile aducandu-mi aminte =]].

| CannbalCorpse explică (pentru KimBianca):

Sunt un gentleman, ce să mai.

| KimBianca a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Preferabil termenul "amuzant".

| clicksnap a răspuns (pentru Vix999):

laughing))))))))))))))

| CannbalCorpse explică (pentru KimBianca):

No.Eu sunt gentleman.

| KimBianca a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Ok.Gentleman sa fie.

| CannbalCorpse explică:

Un om normal si care gandeste si-ar fi dat seama ca e pusa la misto.

| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Nu ma pot oprii din ras, oameni buni sunteti amuzantirolling on the floor..cum sa-i scrii asa ceva iubitei tale?laughingrolling on the floor spune-i ceva frumos nu replici d'astea si cand ii zici sa fie din inima si nu ii zice replica cu Skizzo daca o iubestilaughing

| CannbalCorpse explică (pentru MasterOfTheDarkArts):

Iti dai seama ca faceam troll-ing, dar recunoaste, ti-am inveselit ziua smug

| MasterOfTheDarkArts a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Asa e... multumesc, tocmai am trecut printr-o despartire, eram putin suparata acum nu mai am nici macar o urma de suparare, genialeeeeelaughing) bv!

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

laughing) buuuun macar ne-ai facut ziua mai frumoasa

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru CannbalCorpse):

laughingrolling on the floor ahahahaha

Întrebări recente