| CannbalCorpse a întrebat:

Vi se pare urât complimentul făcut de mine iubitei mele, după faza asta s.a despărţitt de mine : sad "Tatăl tău e pădurar? Că atunci când te văd mi se face buştean". Oare avea motive de despartire
sad Daca ii zic Tatal tău e Skizzo pentru că te mişti bini di tăt oare ma iartă?

50 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru CannbalCorpse):

laughingrolling on the floor ahahahahaam ras cu lacrimi sa moara aia micii

| abNb a răspuns:

Mai lasa replicile astea ca poate e in toane proaste si interpreteaza gresit

| lolium a răspuns:

Ce-a fost in capul tau, mai baiatulelaughing

| NuMaContrazice a răspuns:

Esti romantic laughing laughing laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

De mult nu am mai auzit replici asa amuzante laughing.
Mie imi place : ''Asta-i mersul tau, sau iti bati joc de asfalt?''

| Zuzazozo a răspuns:

Mai bine ai renunta la replicile astea.Se pare ca pe iubita ta nu o incanta deloc.
Decat sa folosesti replica asta mai bine iti ceri scuze.

| SecretLady91523 a răspuns:

Heii...probabil ai incercat sa fii amuzant asa ca o sa ma prefac ca am raslaughing(fara ofense) Dar daca chier vrei din tot sufletul un sfatbatting eyelashes. Nu mai folosi replicii de agatat! Nu stiu cat de disperata trebuie sa fie o fata sa puna botu' la asa ceva. Fetele urasc frazele astea. Un simplu esti frumoasa spus din inima in timp ce bineinteles te uiti in ochii ei nu da gres niciodata, la fel ca florile si ciocolata. Sper ca te-am ajutat.batting eyelashes Take care:*

| mkmk a răspuns:

laughing)))))))))))rolling on the floor))))))))))))nu-i mai baga din astea.

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Daca as fi facut glume de-astea cu a mea cred ca acum scriam la tastatura cu mana stangalaughing normal ca are motive sa se supere, trebuie sa te comporti frumos cu ea(sau cel putin asa cred majoritatea fetelor). Spune-i ca a fost doar o gluma nebine (ca sa eviti,, prost'') gandita, ca iti pare rau ca a-i suparat-o si ca dincolo de,, voalul cuvintelor sade adevarata ta dragoste'' sau ceva care sa ii pice la suflet si ar trebui sa ii treacaoh go on nu e ca si cand ai fi agresat-o in public sau ceva de genu ca sa fie un motiv chiar serios. doar ca, de acum inainte, indiferent de cine e vorba, masoara-ti glumele. mie mi s-a parut chiar amuzanta, din pozitia mea de by-stander, insa si eu m-as fi simtit profund jignit daca as fi fost in locul ei atunci... Scuzele reusesc mereu! ma rog, poate te decizi si la un cadou, ca sa ai un plan Blaughing...

| CannbalCorpse explică (pentru MasterOfDisaster):

Si asta-i buna.

| CannbalCorpse explică (pentru NuMaContrazice):

Stiu.

| CannbalCorpse explică (pentru Nitescu_Theodor_1995):

Iti dai seama ca faceam troll-ing, dar vad ca imi reuseste si sa stii ca sunt fata laughing.

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns (pentru CannbalCorpse):

laughing f*ck! uitasem ca esti fatalaughing bine, traiam de la bun inceput cu impresia ca esti baiat, impresie pe care mi-a spulberat-o faptul ca pe profilul tau scria fata(la inceputul lui Decembrie am facut descoperirealaughing ). Dar se pare ca am uitatlaughing si da, imi dadusem seama de troll-ing, doar faceam pe seriosullaughing

| CannbalCorpse explică (pentru Nitescu_Theodor_1995):

Hihihi, ma prefac bine smug

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Las'laughing mai stiu eu pe una care m-a facut 6 luni de zile sa cred ca vorbesc cu un baiat pe messlaughing cand,, l-am convins'' sa-mi trimita poza si am vazut ca are doua doteuri mai sus decat unde le au baietii am ramas profund traumatizatlaughing

| val18 a răspuns:

laughing) spune-i : am mancat cumva ciment? ...pentru ca arati betonlaughing

| CannbalCorpse explică (pentru Nitescu_Theodor_1995):

rolling on the floor)))))))Hahaha, asta e tare.

| Yumeno a răspuns:

laughing))

| KnowEverything a răspuns:

Te duci langa ea si strigi : "Sa cheme cineva politia, pentru ca fata asta mi-a furat inima ". sigur ar fi impresionata laughing rolling on the floor daca nu, te alegi cu experienta rolling on the floor

cu toata discutia asta mi-ai facut ziua mai buna laughing

| Yumeno a răspuns:

Pfaai foarte urat (pentru ea.) nu o meriti laughing)

Întrebări recente