| betsy a întrebat:

Voi aveti prieteni imaginari? laughing Eu am unul, il cheama Susan, dar vrea sa i se spuna Alfonso. Ii place sa manance cartofi si sa asculte Elvis Presley... happy

Răspuns Câştigător
| Just4Joker a răspuns:

Da. Ar trebui sa dai o vizita pe la prietenul meuwinking Dar pe al meu il poti vedea. Il poti gasi prin scoli sau prin spitale... poate chiar la cabinete particulare. Fa-ti un bine si dai si tu pe la el! L-am numit ''Psiholog''

11 răspunsuri:
| TatSergiu a răspuns:

Si eu am unu il cheama petrica! laughing)) petriicaaaa nu petriiica laughing

| DudăIamPanda a răspuns:

hahahaha, n' am timp de prieteni imaginari laughing

| Roxxette a răspuns:

Da Pe Madonna Si pe Michael Jackson!
Aaa mi-am amintit sa ma duc sa ii dau de mancare Madonnei :O
Pe Michael Jackson il lasa sa se linisteasca in pace.

| Bleed a răspuns:

Si eu am. Pe al meu il cheama Freci Paru Ion, si sunt mereu pedepsita cand il strig. Nu stiu de ce straight face.

| Musique a răspuns:

Aerul imi e cel mai bun prieten. smug

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Da, am un prieten imaginar pe nume Stafie happy

Pffff, ce tampenii vorbesc oh go on
Nici nu stiu ce e aia o stafie straight face

| DaVà a răspuns:

Am si eu un prieten imaginar, il cheama Hitler.Mereu ma sfatuieste si i-am promis ca extermin eu evreii ramasi

| betsy explică (pentru Just4Joker):

Nuu, nu are rost sa il vizitez. Ar fi depasit! laughing

| BellaSomerhalder a răspuns:

Da, numele ei este Irina, are treisprezece ani, locuieste cu mine, trupa ei preferata este Black Sabbath si prefera lamaile, nu portocalele.

| betsy explică:

Susan vrea sa ia tastatura..." Nu mai spune Susan la mine! Pe mine cheama Alfonso! Alfonso musca la tine daca tu mai spune asa. Alfonso apasa pe butoane!"

| MolnarStefania a răspuns:

Da
nu-i pot spune numele