| Ani28 a întrebat:

laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing Voi chiar ati crezut ca plec? Nu scapati voi de mine! devil

26 răspunsuri:
| IncredibleJoker67 a răspuns:

La un moment dat chiar credeam ca pleci.laughing

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Credeam ca pleci.laughing

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Cea mai proasta veste pe ziua de astazi.

| VeveritaBestiala a răspuns:

Ghinda Buna!
Bine ai revenit! Mai tii minte ce am spus de faza cu ghindele si migdalele si nucile si mierea si buchetul de fundite?
Nu am avut timp sa fac rost de ele.
Cu drag,
Veve alias VVB

| zurick a răspuns:

Nici nu doream sa scapam de tine...

| MaliciousDeath a răspuns:

Huahuehuahuehuahue
mor de ras aicea, ce ne-ai pacalit rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, eu ma pregateam sa dau petrecere cand am auzit ca pleci.

Răspuns utilizator avertizat
| Chronicles a răspuns:

Wow, şi când credeam că ziua asta devenise din ce în ce mai bună, mi se strică buna dispoziţie. Lucrurile minunate durează, din păcate, prea puţin.

| Pisique a răspuns:

Off, adică, am adus tortul degeaba? crying nenorocito! să-ți fie rușine! pleacă. sad

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns:

Ah..anulati toate torturile pe care scria : "Am scapat de o povara" etc... Hei! Ashadow nu fugi cu tortul!
*Le ashadow : Nu! Asta o pun in vitrina sa imi aduc aminte de momentele acelea cand am dat petrecerea ca am scapat de ani!
*Le je : Arunca-l la gunoi acum! Sa nu il vada Ani! Bai Shooty nu mai le arata la ceilalti tortul ala pe care scrie insulte despre ani! Off... prea tarziu! A venit! Puneti-va castile pe urechi si ascultati P.O.H.U.I cu volumul la maxim si prefaceti-va ca nu o vedeti!

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru Ani28):

Voiam sa scriu ca e o gluma dar imi era lene.

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru Ani28):

Am uitat sa te intreb ceva care nu ma intereseaza de loc... continui serialul? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru Ani28):

Yepii! Ce? Defapt...huo politica... STAI! despre ce vorbim?

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru Ani28):

Da' de unde ai aflat? laughing laughing

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu-mi frângi tu inima în bucățilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Pisique a răspuns (pentru Ani28):

Ba da. fac o magie cu baghetuța mea magică și dispari devil.

Răspuns utilizator avertizat
| Pisique a răspuns (pentru Ani28):

Iți biți miți piți, pleacă! :3

Răspuns utilizator avertizat