| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Voi chiar credeeati ca-l plac pe Bless?
*moment de suspinari*
Whatever. So... n-am avut net deci vreau sa aflu: Veru si Bless s-au casatorit?
Uitati un comic nou...sau nu:http://i.imgur.com/aIxdFze.png

18 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Eu și STYAOS de ce nu apărem?

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru єχcєєℓ):

Veti aparea, deja m-am gandit cum.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nunta încă nu s-a terminatwinking
Drăguţă povestioara.
Ai talent laughing

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Mie sila sa citesc. :I

| W3R4 a răspuns:

Lol,e chiar cea mai reuşită poveste pe care am citit-o ever! :O
... când citeam, ma şi imaginam peste vreo 20 de ani, înjurându-i pe ăia de la Enel, că au crescut preţul la lumină. laughing

| W3R4 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Doamne,nici nu ştii ce pierzi!
Într-adevăr, nu e foarte amuzant, dar e chestiune foarte...reală!
Şi e chiar emoţionant ceea ce a scris, serios! :3

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Vezi în ce hal ai ajuns?laughingDacă ai continuat relașia cu Bless?
Nu e bine.

| Urpaniel a răspuns:

Nu, deci nu, pa, salut, chiar atât penibil nu pot să suport.

| Crâstoşelul a răspuns:

Eşti penibilă.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu ne-am casatorit inca.Verutza mea nu a venit la nunta.Am amanat pe azi.

PS:Tre'sa ma uit la comic.laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Deci,pot sa iti spun ceva?
M-a apucat un fel de tristete cand am citit fragmentul cu facturile.Si e pe bune! Ai reusit sa ma faci trist!laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Urpaniel):

Zise Uripanel. *voce grava de povestitor cu talent*laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Zâse roacăru. *altă voce gravă dă povestitor*laughing

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mda...sa platesc cu ciuperci. laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

O sa vin intr-o rochie pana la genunchi, albastru-marin.hee hee
(cica albu' e demodat...)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru W3R4):

Ce dragut vei arata.Eu vin in blugi si tricou largi, e bine?batting eyelashes

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Perfect! x3

Întrebări recente