| anonim_4396 a întrebat:

Voi nu credeti ca Guess Who este un Eminem al Romaniei?
Voi care credeti ca este Eminemul Romaniei?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Romeo Fantastick

| JustMeBăi a răspuns:

Puya.

| JustMeBăi a răspuns:

Care săriţi băăă cu stupidu', că eu glumeam.
Fiva'r botu' al dracu'.

| TeoPT a răspuns:

Da, Guess Who și Eminem sunt singurii rapperi necomerciali pe care îi știu, dar parcă Eminem îl depășește cu mult.
Puya, în nici un caz, rap-ul lui e o manea jalnică.
La fel și ceilalți, parcă Guess Who e diferit de ceilați.
Baftă

| unknown3243 a răspuns:

Cam asa e dar un singur om e cunoscut ca eminem acel om este 50 cent.

| Fifylici a răspuns:

Nu va exista niciodata niciun Eminem al Romaniei... este Eminem si atat, nu stiu de ce una lume tot creaza copii.

| DeeDee a răspuns:

Nu se compara, mai. Eminem e cu cel putin 3 clase deasupra lui.

| Caricatură a răspuns:

To be honest? Eminem e unic.nici o facatura din Romania nu seamana cu elwinking

| Prankster6 a răspuns:

Cam asa e...

| EnjoiProSkater a răspuns:

LooL JustMe iti dau dreptate(dar faza cu puya aia chiar sunt manelari)laughing plecati ma mie nu imi place nici rappu nici hip hop de cat rock imi place laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Guess who+eminem = manele (spuse in alta forma)
deci eminemul romaniei e guta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cam asa ceva.Insa e putin cam mare diferenta dintre Eminem si Guess Who.
Nu stiu cum sa-ti explic, si-asa ma doare capul, de abia vad ce scriu, dar Eminem e ceva mare, e cunoscut in toata lumea.Pe Guess Who cine il stie? Romania si atat.Sunt convinsa ca ar putea ajunge pe aproape, dar pana atunci mai e.
Bafta`!

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente