| KiraVonHell a întrebat:

WTF?
Cât de prost poţi fi să faci asta...

http://www.youtube.com/watch?v=AEkbegyUmSQ

14 răspunsuri:
| umbrax a răspuns:

Da veche dar tot o proasta eee

| AikkoxD a răspuns:

Atât de prost.

| iKeel a răspuns:

... România...

| geogeogeo123 a răspuns:

Idiot

| floriasdfg a răspuns:

rolling on the floor).

| BluishAngel a răspuns:

Pui de tigan imputit, la ce sa te asptepti.

| CandyHearts a răspuns:

Acum pe bune cand mesteca guma zici ca e purcelus care mananca...e enervanta rau!

| b3bitsa a răspuns:

rolling on the floor)), acum ceva seri ma plictiseam si o imitam. Deci ea mi-a facut ziua! laughing

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu se poate mai prost

| KillingIsMyHobby a răspuns:

Un machiaj de club pentru voi, mnia, mnia. Să-ncepem.

| SkizoMetal a răspuns:

Sper că aţi observat că-şi ţine pudra bronzantă într-o cutie de alune.

| darkgirl58 a răspuns (pentru SkizoMetal):

Sunt invidioasa =]] mai ales ca pensula ei de pictat te face mult mai ``mnia mnia`` frumoasa =]] acum serios cutie de alune?

| SkizoMetal a răspuns (pentru darkgirl58):

Aia chiar e o cutie de alune! rolling on the floor Şi eu sunt invidioasă. Nimeni nu poate fi aşa "sacsy" ca ea. sad Poate de asta nu am prieten.

Întrebări recente