| crisssti a întrebat:

Ziceti-mi si mie ceva bacuri tari. Cel mai tare banc primeste funda.

10 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu te supara, dar cati ochi ai? doi asa-i?
Daca da, incearca si casca-i cat de mult poti si uita-te la ce categorie ai pus intrebarea!
Aici nu se dau bancuri!
Decat JET-uri, si nu cred ca vrei asa ceva!

| ZmEuRaA a răspuns:

1)In apartamentul unei familii care in iarna a cerut decuplarea de la centrala care furniza energie termica si electrica, un reporter intreaba:
-Ce faceti daca va este frig?
-Ne strangem in jurul lumanarii.
-Dar daca este foarte frig?
-Ne apropriem si mai mult de ea.
-Dar daca este ger, cu temperaturi si mai scazute?
-In acest caz aprindem lumanarea...
2) Vine sotul acasa si'si intreaba nevasta:
-Ce ai face daca castig la Loto?
-As lua jumatate si te'as parasi, raspunde sotia.
-Perfect, spune sotul.Am castigat 12 dolari. I-a 6 si dispari!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

`ai de mucul meu! m-ati terorizat cu bancurile voastre! de unde sa stiu eu bancuri? sau astia de pe t\a? crezi ca noi lasam bancuri la wc,in locul rahatului? tu,baiete,pleava a comunitatii, ai auzit de google? ei, uite, acolo gasesti cate bancuri vrei!

| Holocaust a răspuns:

Banc,banc,banc...
Crisssti e pe tanc.

| Leon a răspuns (pentru AlinaaAli):

Cat esti de agresiva! straight face

| AlinaaAli a răspuns (pentru Leon):

Ti se pare oh go on

| Kazimir a răspuns (pentru AlinaaAli):

E manelist... n-ai ce să le faci.

| Cuvântul1 a răspuns:

Profesoara de geografie il scoate pe bula sa prezinte globul.Iar bula zice globul doamna profesoara, doamna profesoara globul.big grin

Întrebări recente