| lunalea a întrebat:

Buna.Stie cineva un traseu auto sa ajung in Germani fara sa tranzitez Ungaria? Va multumesc

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Din câte știu s-au inventat drumurile și în Serbia, Croația și Slovenia. Și s-a inventat și Google Maps. Trebuie doar să-l consulți.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai este simplu, iti faci temele pe google map, ocolind Ungaria, trazitezi prin alte tari: pe la sud prin Serbia, Croatia, Slovenia, Austria si apoi Germania.

| darrio2007 a răspuns:

E greu sa vezi harta Europei si să alegi alt traseu ocolitor?

| gabicoo a răspuns:

O iei prin Ucraina. Partea asta o bombardează rușii mai rar. Succes.