| GeogG23 a întrebat:

Este cineva de aici de prin Arad? Vreau sa stiu unde se poate manca ieftin, pana in 20 de lei, o masa buna. Stiu doar de Food Express, de la gara, dar mai am nevoie de o locatie asemanatoare. Intentionez cumaprarea zilnica a unui meniu, iar pretul se simte!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La banii ăștia, "bine" nu poți mânca nicăieri. Eventual la vreo covrigărie, prin centru

| sierra1 a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

...plus o nenorocită de ciorbă, sari de 25 LEJER.
Unde mai pui: la gară?

| GeogG23 explică (pentru sierra1):

Ciorba (10 lei) + felul 2 (15 lei) = 25 lei. Ideea este ca iti pune in farfurie de te saturi imediat!
Au preturi bune si mancarea e gustoasa. Stiu multi oameni care mananca de acolo. Dar au acelasi meniu zilnic si te cam saturi daca nu divesifici. De aia si intrebam daca se cunoaste un alt local, asemanator cu el.

| sierra1 a răspuns (pentru GeogG23):

Poftă!