| SpecialistAside8674 a întrebat:

Vreau sa fac rezervare pentru un pasaport simplu online pentru un copil insa la mine in oras este disponibil abia in iunie. Este posibil sa aleg alt oras din apropiere unde sa ii fac pasaportul?

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Poti alege capitala de judet din ce stiu.

| Vântulalb a răspuns:

Scrie la ei pe site ca poti face oriunde in tara.

| mihai69 a răspuns:

Poți alege orice oraș vrei.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa faci oriunde. Din 2018, cand s-a tereminat informatizarea, se poate.

| Yuoia a răspuns (pentru Salontanul):

Ce or fi facut din 1991 si pana in 2018? Ca in 1990-1991 le-am facut noi la CTCE ce era mai greu. Le-am introdus toate fisele in PC. Cu tot ce contineau fisele persoanelor.