| TPU.ro a întrebat:

Ce sms romantic i-ai da jumatatii tale de Valentine's Day?

196 răspunsuri:
| 1999dia a răspuns:

Esti omul care ma face sa zambesc, omul care m-a invatat sa iubesc, care ma face sa ma simt cea mai speciala fata din lume! esti raza mea de speranta, care a aparut cand ma asteptam cel mai putin! tu insemni enorm pentru mine si esti tot ce mi-am putut dori vreodata! TE IUBESC!

| LadyMm a răspuns:

" O fata nu va uita niciodata golanul care a invatat`o sa iubeasca. La fel cum ai facut tu! "

| mariii11 a răspuns:

Te-am ales sa te iubesc! Ca am sa-ti indeplinesc toate dorintele, o sa am grija de tine. N-am sa las niciodata ca zambetul tau sa dispara de pe chipul tau. In vremuri bune sau grele vom fi intotdeauna impreuna. Asa cum genele nu se despart niciodata de ochi. Tu vei visa, iar eu iti voi implini visele. In caldura arzatoare a soarelui, eu voi fi umbra ta. Iar cand iti va fi frig, iti voi oferii caldura. Cand ploaia te va deranja voi schimba directia norilor.

| Lavinie a răspuns:

Ne trimitem SMS-uri romantice, de parca ar fi Valentine's Day in fiecare zi. Ii trimit mesaj cat de tare il imbratisez, cat de mult il sarut si iubesc, cat de scump e zambetul lui s.a.m.d.

| AlexandraAda a răspuns:

Ciocolata facuta de mine, imi plac traditiile japoneze!
Si... pana la urma, nu cred ca oricarui baiat i-ar placea sa primeasca dulciuri facute de ea, numai ca fetei ii place sa dea cicolata, sau cel putin mie! laughing)

| Constantin_Andreea_1998 a răspuns:

Te iubesc esti tot ce am mai scump pe lumea aceasta! love struck
VTM te doresc non stop big grin happy

| mirr100 a răspuns:

Din atatea de flori parfumate eu te-am ales, iubitoo...

| negAt1we a răspuns:

Eu cred ca aceasta e zi e o zi obisnuita.E mult mai bine sa-i zici persoanei iubite in fiecare zi ca o iubesti si sa cuceresti decit intr-o zi speciala.

| anarox31 a răspuns:

Eu o sa ma uit la seriale, poate ma inspira

| andreaakisskisskiss a răspuns:

Ce frumoasa este viata cand ma alinti cu mesaje pe telefon, fiecare mesaj SMS de la tine ma face sa-mi dau seama ca esti cel mai dulce om! Am rugat soarele ca atunci cand te vei uita la el sa-ti zambeasca iar cand te vei uita la luna ea sa-ti sopteasca : pisicuta ta te iubeste!

| anamaria2200 a răspuns:

Te iubesc!

| devilitza a răspuns:

Poate ca nu sunt prima ta iubire, primul tau sarut, prima cu care ai iesit la intalnire, dar imi doresc sa fiu ultima cu care faci toate aceste lucruri. La multi ani de Valentine's day!

| LoraELEoNoRa a răspuns:

Oare ce inseamna dragostea pentu mine?
Dragostea
inseamna sa respiri sa speri sa ierti sa iubesti.Te iubesc foarte mult si fara
tine nu as mai putea trai in aceasta lume, dumnezeu ne-a dat 2 picioare ca sa putem merge 2 ochi ca sa putem vedea 2 maini sa tinem 2 urechi sa auzim, dar de ce ne-a dat o singura inima? pentru ca pe cealalta ia dato lu alcuiva ca tu so gasesti.As vria sa iubesc pamintul dar e rece si plin de intunerik, as vria sa iubesc oamenii dar ei sunt rai, as vria sa iubesc marea dar marea nu iubeste, as vrea sa te iubesc pe tine dar nu stiu daca ma iubesti dar totusi am sa iubesc tot ce e mai bun din pamint oameni si marea iar din tine am sa iubesc totul pentru ca ai fost si vei ramine marea mea iubire.Cit de mult te iubesc nu vei sti niciodata totusi as da o dimensiune infinitul (viacul) iti spun ca 59 de secunde din fiecare minut inima mea bate pentru tine, e mult sau putin? Cind vei afla raspunsul se va risipi si misterul! Poate ca ochii mei nu au luminat indeajuns in zarea ta, poate ca zimbetul meu nu a insenitat indeajuns fata ta, poate ca am fost un strop din roua diminetei cazut in fintina vetii tale, poate ca am fost doar o stea in cerul inimi tale, dar totusi team iubit si te iubesc toate zilele sunt nopti pina te vad iar noptile stralucesc cind te visez tu esti visul meu unicul meu vis as vria sa te atrag in el si sa te string enorm de tare incit TU si EU sa devenim un singur suflet. Iubirea ta e singurul gind pentru care exist nu uita ca pentru tine traesc si sti de ce? numai ca sa te iubesc.Si as vria ca in acesta zi tu sa fii ce mai fericita in lume te iubesc la nesfirsit felicitari cu Valentine's Day!

| myru18 a răspuns:

M-am uitat in portofel si era gol,
M-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede,
M-am uitat in suflet si te-am gasit pe tine.
Abia atunci am realizat cat de bogat sunt.

| Danyela_Natalia_2000 a răspuns:

Esti iubirea mea si fara tine nu pot trai.

| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 a răspuns:

I love you

| PuDrIcA a răspuns:

Nu caut astăzi declaraţii de dragoste, ele se citesc în tot ce faci când eşti cu mine. Te iubesc

| 은별_봉_1996 a răspuns:

Avand in vedera ca iubitul meu e din Coreea de Sud, cam asa ar arata :
오빠! 난 당신은 너무 사랑해요. 너무 보고 싶어요. 당신은 내 세상 이에요. 당신은 내가 만난 가장 친절하고 사랑하는 사람이에요. 우리도 오늘부터 완벽한 관계를 보자.다시, 당신을 사랑해요.

*Honey( lit. brother)! I love you so much. I want to see you so much.You are my world.You are the most cind and loving person I've ever met. Let's have a perfect relationship from now on, too. Again, I love you."

E mai mult declaratie de dragoste, dar merge. Coreenii sunt foarte romantici :3

| Chiriac_Robert_Andrei_1988 a răspuns:

Te iubesc ca pe viata mea

| Alexandra1104 a răspuns:

Vreau ca toate clipele si momentele speciale, toate implinirile jumatatilor noastre si intregului nostru YOU AND ME sa le petrecem impreuna si sa ne bucuram pana in apusul soareleui de ele. Vreau sa primesc cele mai tari vesti cand suntem impreuna. Momentele ce vor urma sunt de abia inceputul si vreau sa-ti spun prin asta, I LOVE YOU!

| sexymamma a răspuns:

Te vreau langa mine

| saady a răspuns:

In ciuda obstacolelor dintre inimile noastre, pentru mine vei ramane Adevarul Iubirii!

| nikyutzatha a răspuns:

Pentru cea mai special persoana! te rog deschide usa. iar eu as fi acolo, as sarii in bratele lui, si l.as saruta!

| steff30 a răspuns:

Hmm...Ceva frumos oricum laughing)

| GabiD10 a răspuns:

Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea.

| iubescmature a răspuns:

Esti lumina ochilor mei si nu as dori pentru nimic in lumea sa te pierd esti jumatatea mea care ma completezii cu bune si cu rele

| AnnaMariaDanielaNicoletaa a răspuns:

De cand ne cunoastem am trecut prin multe, ti-am facut multe si-am regretat si mai multe dar azi nimic nu mai conteaza decat faptul ca mereu mai iertat si mai iubit mai mult si mai mult si eu te iubesc la fel de mult! Iubitu but

| Bucura_Andreea_1999 a răspuns:

Pai in primul rand i-as spune ca il iubesc foarte foarte mult si ca viata mea nu are sens fara el....si sa nu ma mai lase sa plec niciodata din bratele lui pentru ca inima mea ii apartine doar lui...si multe alte chestii din astea

| Kisseswithclosedeyes08 a răspuns:

Get back here and love me laughing)