| TPU.ro a întrebat:

Ce sms romantic i-ai da jumatatii tale de Valentine's Day?

196 răspunsuri:
| teovoicu119 a răspuns:

Un simplu "te iubesc" cred ca ar fi cel mai frumos

| fataduuulce a răspuns:

Tot ce vreau, sa iti spun in aceasta zi frumoasa e ca te iubesc si esti totul pentru mine

| Mariina_lx_1998 a răspuns:

Iubirea mea, nu iti pot exprima in cuvinte ce simt pentru tine, sper că până acum ti-am dovedit cat de mult te iubesc! Esti o persoana speciala pentru mine si vei ramane!

| Tugurel_Ana_1989 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos lucru este sa va intalniti si sa mergeti la o intalnire in locul in care v-ati intalit

| Tugurel_Ana_1989 a răspuns:

Nu poti trimite un mesaj pentru a face un om fericit mereu va trebui sa i-o spui in fata

| Denisa22Denisa22 a răspuns:

Am trecut prin bune, prin rele, prin saracie si bogatie, teama si curaj, dar nu ne-am ignorat unul pe celelat.Te iubesc!

| Andandut a răspuns (pentru Denisa22Denisa22):

Cat de frumos este acest mesaj. Superb...

| Onu_Matei_1964 a răspuns:

Stii, suntem de mult si... Sunt insarcinata!

| ladynicoleta12 a răspuns:

Te iubesc mult mult! De valentine's day (dragobete) vreau sa te intreb daca vrei sa ne casatorim! Te mariti cu mine?
ceva de genu' ar fi foarte romantic! Bineinteles daca relatia este de mai multa vreme, daca s-au cunoscut si daca au varsta necesara!

| kindlyy a răspuns:

Tu esti soarele care imi lumineaza ziua. Fara tine as fi ca cerul fara stele.Ahs vrea sa fui alaturi de tine mereu

| Deea_Andreea_1997_5oDt a răspuns:

Nu i-as da sms.I-as putea spune in fata cat de mult in iubesc.

| Sandu_Adriana_1982 a răspuns:

Te iubesc!

| Aninhha a răspuns:

Iubirea mea tu esti ingerul meu pazitor si fara tine nu pot trai sau respira. fara tine sunt nimic...tu ma ajuti sa ma ridic si sa cobor.dar si sa ma apar de dusmani...

| Minea_Madalin_1995 a răspuns:

Ca este cea mai frumoasa persoana din lume si ca o iubesc mult iar ca si cadou un ursulet pufos si frumos

| Allexandra_Andreea_1994 a răspuns:

Iubi, vreau sa iti spun ceva : Esti viata mea, te iubesc si nu vreau niciodata sa ne despartim cand sunt cu tine inima mea sare de bucurie
Vreau sa fii fericit!

| Л._Алёнка_1994 a răspuns:

Doar 2 cuvinte TE IUBESC! atit.

| You_MyHeart_1990 a răspuns:

Mai mult decat inima, sufletul si dragostea mea nu am ce sa-ti dau...Te iubesc!