| AtateaConditii a întrebat:

Daca sunteti pe strada si vedeti langa coș o hartie, o puneți in coș? Chiar daca e lume pe strada?

Răspuns Câştigător
| RazvanLoveNFS a răspuns:

Pai, toata lumea ar trebui sa faca asta, dar dupa cum vezi, cosurile de gunoi sunt inutile pentru unii, sfatul meu ar fi sa arunci hartia chiar daca e lume pe stradawinking

19 răspunsuri:
| GeckoTimisoara a răspuns:

Da.

| George8916 a răspuns:

Normal ca nu.

| SilentSuicide a răspuns:

Da.

| Pricked a răspuns:

Nici dacă-i strada pustie, nu ating hârtia aia.

| AtateaConditii explică (pentru Pricked):

Nu cumva sa ii pice degetele la printesa noastra.

| Pricked a răspuns (pentru AtateaConditii):

Mno, prinţesa voastră rămâne liniştită. E conştientă că greşeala ei intenţionată va fi reparată de voi, cei cu spiritul ecologic în vene.
Continuă să recoltezi gunoaie. Muţumesc.

| PeFuga a răspuns:

Uneori da!

| anonima32 a răspuns:

Nu ma intereseaza parerea lor eu as ridica-o de pe jos pentru daca faci asta zi de zi salvezi natura

| AtateaConditii explică (pentru Pricked):

O sa ajunga copilu tau sa se joace cu un prezervativ folosit de pe strada din cauza ca tu nu ai vrut sa il arunci la gunoi.

| Pricked a răspuns (pentru AtateaConditii):

Săracu'.

| AtateaConditii explică (pentru Pricked):

laughing Asa-i si o sa aiba si parinti gay saracu...

| Pricked a răspuns (pentru AtateaConditii):

Nu-s gay, dar aş prefera să mă uit la un câcat în loc să ascult neroziile unei heterosexuale homofobe ca tine.

| AtateaConditii explică (pentru Pricked):

Am facut eu unul de dimineata, poti sa vii cand vrei sa il vezi.

| Pricked a răspuns (pentru AtateaConditii):

Sper că n-ai tras apa.

| AtateaConditii explică (pentru Pricked):

Ba da, dar las ca fac altu pentru tine:X.

| Pricked a răspuns (pentru AtateaConditii):

K, pup.

| Vlach a răspuns:

Da

| VadTot a răspuns:

Problema este ca mai intai trebuie sa gasesti cosul si apoi. intelegi. laughing)

| AtateaConditii explică (pentru VadTot):

laughing Da, ai dreptate sa nu zica lumea ca colectezi gunoi aiurearolling on the floor trebuie sa fii atent sa nu vada nimeni cand il ieirolling on the floor...