| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca dormi pe spate visezi urat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU! Este total gresit! Visele depind de ultimele ganduri avute in minte inainte de somn. Poti dormi linistit in orice pozitie doresti.

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul meu probabil ca a fost deranjant si adminii l-au schimbat partial, nu de alta dar simteam nevoia sa precizez ca nu a fost schimbat de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma nu e adevarat visezi urat daca esti stresat, trist nervos ect. creierul derileaza in somn si de asta faci cate odata miscari bruste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat, prietenul meu cand doarme pe spate, tot timpul are cosmaruri, tipa si se trezeste cu groaza, dar cred ca difera de la o persoana la alta, eu nu am treaba si pot dormi pe spate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee visele sunt un semn de la dumnezeu daca faci ceva rau si te culci cu gand rauuuuuuuuu dumnezeu o sa iti deea un vis uarat daca te culcii fericit si mmultumit poti visa ceva frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow! u nsingur "da, asa e!"? Inseamna ca sunt o raritate. #2 - DA, ASA E! Interesant punctul de vedere cum ca visele vin dela Doamne Doamne si d te gandesti sa te duci laba gaboante iti da vise cu calai. Lol!

| Dorinel a răspuns:

Dorm in toate pozitiile posibile si nici macar nu visez ceva...

| domidoc a răspuns:

Aiurea. Dar poti sa sforai urat.Si vecinii sa viseze urat cu tine.

| Lumy a răspuns:

Nu stiu, n-am incercatlaughing pentru ca eu dorm doar pe burtalaughing

| SimpleSergio a răspuns:

Eu pe spate adorm cel mai repede!big grin.si dorm foarte bine...nicidecum sa visez urat oh go on

| bonny a răspuns:

Nu=)

| danutzyscorpyon a răspuns:

Eu dorm numai pe o parte si visez numai babgaboante
incearca si uhwinking

| eko a răspuns:

NU visezi urat nici daca stai pe burta si nici pe spate ma rog...cred ca poti sa visezi urat in toate pozitiile eu m-am uitat la un film de groaza inainte sa dor si nu am visat NICIODATA urat si sunt cativa ani in care nu am visat urat cred ca vreo 5-6 ani.

| DeniSa_9048 a răspuns:

Nu! Visele nu depind de acest lucru! Sau poate pentru unele persoane conteaza si acest lucru.Eu personal nu am probleme de genul.

| alexia_9340 a răspuns:

In niciun caz

| Skylez a răspuns:

Da doar ce am dormit pe spate si am zisat urat si am cautat asta pe net