| Bianca99282 a întrebat:

Buna! Cineva mi-a zis că am picioare de bărbat ca si fata, știți cum as daca pot schimba asta?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine si-a permis sa zica una ca asta? poate a glumit doar?!
prin picioare s-a referit la ce parte, la picior cu totul ca intreg, sau la talpa piciorului?
nu ai explicat concret zic
daca este vorba de picioare ca intreg happy poti sa le modifici prin sport de exemplu
daca este vorba de talpa piciorului, aici nu ai ce sa faci

| Violleta2022 a răspuns:

Cu sport, foarte mult sport, in special alergat cu bicicleta, sau alergatul cu picioarele prin parc (sau pe strada) cate 5-10km pe zi, fiindca atunci se lucreaza bine gambele si musculatura piciorului, aratand frumos.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cine este acel cineva? De ce ai lua in seama o asemenea remarca grosolana? Nu trebuie sa schimbi nimic la tine, eventual doar cercurile de oameni in care te invarti, fiindca cineva cu bun simt nu ar oferi asemenea,, compliment''. Femeile nu sunt definite de niste picioare, da-o incolo de treaba. laughing

| LisaJulie a răspuns:

A fost rautacios! Nu il baga in seama! Si eu am fost facuta girafa doar pentru ca sunt inalta

| Madaxo97 a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi asta daca nu vrei doar pentru ca ti-a spus un nesimțit. Nu mai băga in seama parerile tuturor despre corpul tau, daca iti zice cineva ca nu ii place nasul tau ce faci? Te duci sa iți faci operație? Sau o să te vopsești doar ca nu ii place la cineva culoarea părului tău? Fii asa cum vrei tu sa fi si nu mai baga in seama părerile tuturor.

| AndreiXD07 a răspuns:

Sa te epilezi pe picioare

| JohnnydeFeer a răspuns:

Trebuia sa ii dai un picior in gura.

| otilia11 a răspuns:

Nu, dar poti sa ii dai un pumn in gura
sau poti sa o iei ca pe un compliment ca ai picioarele tunate si te tii bine pe ele cand bate vantul

| Simpatic a răspuns (pentru otilia11):

Nu-i iau apararea acelui nesimtit care a putut sa zica ceva rau unei fete, dar ce sunt picioarele tunate?

| otilia11 a răspuns (pentru Simpatic):

? in sensul ca daca merge mult poate are gambele mai dezvoltate, ma refeream la muschi

| Simpatic a răspuns (pentru otilia11):

Am inteles!