| XxAnonimuXx a întrebat:

TPU daca primesc un cod paysafecard de la cineva se poate da la schimb pe bani la schimbul valutar (nu ma priicep) sau la ceva banca adica sa dau acea hartie si sa imi dea banii respectivi.Sau ceva site in care imi pot transfera banii de pe paysafe pe card.

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Paysafe-ul nu poate fi rascumparat in bani in mana. Iti alimenteaza un cont de pe net codul ala de pe hartie.

| XxAnonimuXx explică (pentru Lawliet14):

Dar este o optiune la Orange in care poti pune centii intr-un depozit fara sa expire?

| XxAnonimuXx explică:

Dar este o optiune la Orange in care poti pune centii intr-un depozit fara sa expire?