| Jei729bd a întrebat:

Ce parere aveți despre liceul de arte din Deva? Vreau sa dau la el da nu stiu daca merităcrying

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Trebuie să ducă cineva arta mai depate viata de artist este extraordinar de frumoasa cu multi prieteni bauturi fete frumoase cantat la chitara mers in drumetii sau pe la toate targurile fie iarna fie vara vei avea o familie extinsa in toata tara care te va primi ani de zile in casele lor cand te duci in orasele respective si tu ii vei primi pe ei sa stea la tine cand au ei targuri in orasul tau
este frumos tare de tot ca sunt toti o familie si tin unii la altii si se iubesc
nu exista viata mai frumoasa ca viata de artist
noaptea vesel ziua trist asta e viata de artist
https://www.youtube.com/watch?v=PAJkCXtCtTo

| Jei729bd explică (pentru zilog):

Chestia asta m-a atins la inimă?

1 răspuns: