| Vikky001 a întrebat:

Am nevoie de ajutor să găsesc un film pe care l-am văzut acum mult timp și al cărui nume nu mi-l mai amintesc. Știu că era vorba despre o fata care își dorea foarte mult să meargă într-o vacanță undeva la mare pe o plajă cu prietenii ei, iar într-un final mama ei a acceptat. A ajuns acolo iar într-o seară când au ieșit toți într-un club, fata a întâlnit un băiat misterios care a luat-o cu el pe plajă unde nu stiu ce doamne au făcut, dar după asta fata respectiva a dispărut și nu a mai găsit o nimeni. După asta mama ei a încercat să o găsească, poliția a fost pe urma acelui băiat mult timp, iar când l au prin acesta nu voia să spună ce s-a întâmplat cu fata. Știu că a spus doua variante, una cum că s ar fi lovit cu capul de o piatră pe plajă și a murit, el s-a panicat și-a sunat tatăl care l a ajutat să o arunce în mare. Dar știu că niciodată nu au aflat ce s-a întâmplat cu ea. Țin să menționez că fata era blondă, la fel și mama ei, băiatul era brunet și tuns periuță, a mai făcut o victimă în fuga lui de poliție și este extrem de bogat fiind băiatul unui om influent. Nu îmi amintesc nume, dar știu că a drogat-o pe fata înainte să meargă pe plajă și că e posibil să fie inspirat din fapte reale dacă îmi amintesc eu bine. Este un film destul de vechi. Dacă îl cunoaște cineva, va rog să îmi spuneți cum se numește. Sunt disperată să îl revăd.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

O fi asta filmul pe care il cauti?
https://en.wikipedia.org/wiki/Natalee_Holloway_(film)

| Vikky001 explică (pentru dullcat):

Ăsta eee! În sfârșit pot să îl revăd. Mulțumesc!

| Vikky001 explică (pentru dullcat):

Mai am o întrebare. Știi cumva unde aș putea să îl văd? Nu l am găsit nicăieri?

| dullcat a răspuns (pentru Vikky001):

Super. Am cautat dupa cuvinte cheie pe google.Mersi si eu pentru funda.

| dullcat a răspuns (pentru Vikky001):

Hmm, habar n-am.Eu de obicei caut pe google, filmul cutare online subtitrat' si sper sa am noroc. Daca e mai putin popular (vezi pe imdb cam cat de popular e), cam slabe sanse sa-l gasesti.

| Vikky001 explică (pentru dullcat):

Pfff, deci nu-l mai văd. L-am căutat două ore peste tot. Poate mai am noroc să îl mai prind la tv vreodată. Mulțumesc mult oricum. Măcar știu cum se numește într-un final

| dullcat a răspuns (pentru Vikky001):

Poate, nu ai de unde sti.Sau poate ca il gasesti pe f i l e l i s t etc.Merita incercat.Am si eu niste amintiri vagi cu filme pe care nu stiu de unde sa le iau.Candva...cine stie? laughing

Cu placere!