| MariaDenisalzDc a întrebat:

Buna! As vrea sa dau la Universitatea Hyperion, la Facultatea de Jurnalism, însă nu am găsit nimic legat de admitere. Le am dat mesaj și pe email și nu mi-a răspuns nimeni. Îmi poate spune cineva? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Am vazut STIVE de recenzii NEGATIVE la Hi-P#li-on din moment ce nu se sinchiseste nimeni sa răspundă la intrebari iti cam dai seama ce Costumer Service de? pot sa aiba astia. Esti BUN doar cand deschizi portofelul

| Simpatic a răspuns (pentru MaNumescAlexFabian):

Alexfabian ce facem pretenas, nu ai pus pariu cu mine? nu a fost vorba cine pierde pariul isi sterge contul?
te-ai intors sub forma 2.0 you are very cleaver...
ne vedem la versiunea 3.1?

| MaNumescAlexFabian a răspuns (pentru Simpatic):

1. Cred ca ma confuzi cu altcineva. 2. Respira. 3. M-am uitat si eu pe contul tau la raspunsuri si am vazut despre cine vorbesti si nu cred ca are contul sters acel Alex happy + ajutorul conteaza, simpaticule.

| Simpatic a răspuns (pentru MaNumescAlexFabian):

Ok man